Akcie a špeciálne ponuky

Aj keď sa hovorí, že na zdraví sa nemá šetriť, nemusí to tak vždy byť. Ponúkame Vám príležitosť ako s nami ušetriť a zároveň zostať pri overenej kvalite. Keďže sa stále snažíme našim klientom prinášať niečo nové a zaujímavé, pripravili sme pre Vás zaujímavé akcie, ktoré môžete využiť nie len pre seba, ale aj ako darček pre Vášho blízkeho.  Nájdete tu výrazné zľavy, časovo obmedzené akciové ponuky či rôzne zvýhodnené balíčky, prostredníctvom ktorých Vám približujeme náš komplexný pohľad na fyzioterapiu.

Offers

Start Fyzio – akciový balíček

Začiatok cesty za svojim zdravím a užívaním života, na ktorej sme hrdým partnerom a spoľahlivým poradcom.

Cena balíčka: 117€

Zľava 10% – pôvodná cena 130€

Obsah balíčka:

  • 1 x komplexné vstupné vyšetrenie
  • 2 x terapia s fyzioterapeutom

Tento poukaz nie je možné vrátiť alebo stornovať. Poukaz je prenosný a v prípade potreby je možné pri predložení jeho hodnotu zameniť za iné služby alebo produkty. Každý darčekový poukaz je prezentačne vytlačený a dodávaný v obálke s logom FYZIO KLINIK s možnosťou vpísania venovania. Poukaz si môžete vyzdvihnúť na klinike alebo Vám ho môžeme zaslať poštou na Vami zvolenú adresu.

Objednať poukaz >

Personal – akciový balíček

Využívanie vysokokvalitných služieb a produktov FYZIO KLINIK v rozsahu určenom na základe potrieb klienta a jeho zdravotného stavu.

Cena v závislosti od Vami zvoleného obsahu

Obsah poukazu:
Darčekovým poukazom získavate voľný kredit vo výške určenej kupujúcim, ktorý je možné využiť na produkty a služby FYZIO KLINIK podľa Vašich potrieb a našich odporúčaní.

Takto darovaný kredit nie je možné vrátiť alebo stornovať. Poukaz je prenosný. Každý darčekový poukaz je prezentačne vytlačený a dodávaný v obálke s logom FYZIO KLINIK s možnosťou vpísania venovania. Poukaz si môžete vyzdvihnúť na klinike alebo Vám ho môžeme zaslať poštou na Vami zvolenú adresu.

Objednať poukaz >