Predajňa Bauerfeind

Keďže chceme Váš problém liečiť komplexne a najlepšie ako vieme, tak sa v roku 2014 spojil FYZIO KLINIK s nemeckou značkou, ktorá vyrába najkvalitnejšie ortopedické pomôcky na svete, firmou BAUERFEIND a zriadil kamennú predajňu priamo v priestoroch kliniky. Tu si môžete pozrieť, vyskúšať a zakúpiť ortézy, aktívne bandáže, ortopedické vložky a kompresné pančuchy. Náš vyškolený a príjemný personál Vám odborne poradí a ak by ste mali nejaké špecifické otázky, je tu pre Vás lekár či fyzioterapeut. Nemalou súčasťou predajne sú aj revolučné diagnostické metódy, ktoré Vám zabezpečia správny výber produktu.

Spoločnosť FYZIO KLINIK používa najmodernejšiu počítačovú dynamickú diagnostiku chodidla práve v spolupráci s firmou BAUERFEIND, aby pre Vás terapeut nie len vybral, ale aj presne vytvoril ortopedickú vložku na mieru. Pre výber správnej kompresie pre Vaše nové kompresné pančuchy pracujeme s prevratnou venóznou diagnostikou VENOSCAN, ktorá modernou metódou diagnostikuje prietok Vašich žíl a stanovuje tú správnu kompresiu. Samozrejme, toto všetko vykonávajú fyzioterapeuti a diagnostické metódy sú niekedy súčasťou vstupného vyšetrenia. Staviame na overenej kvalite – Made in GERMANY.

Filozofia Bauerfeind

Značka Bauerfeind sa vyznačuje rokmi overenou nemeckou kvalitou. Všetky produkty značky Bauerfeind sú vyvíjané a vyrobené v Nemecku a vyznačujú sa najvyššou kvalitou na trhu. Firma Bauerfeind je zastúpená v 70 krajinách sveta a vďaka prvotriednym technológiám patrí medzi svetovú špičku medzi výrobcami lekárskych pomôcok.

Znalosti v technológii a výrobe, ktoré získavali počas desaťročí, spájajú s inovatívnou silou, tradíciou rodinného podniku strednej veľkosti a globálnym myslením. Odborníci spoločnosti Bauerfeind spolupracujú s lekármi, vedcami, vývojármi a športovcami na celom svete. Výsledkom sú patentované a ocenené výrobky a služby – kvalita „Made in Germany“.

Výhody produktov

  • Spoločnosť BAUERFEIND je známa svojimi vysokokvalitnými produktmi, ktoré sú vyvíjané celé desaťročia a zabezpečujú okrem 100%-ného účinku aj vysoký komfort nosenia.
  • Systém šitia bandáží je navrhnutý tak, aby zabezpečoval najvyšší komfort pri nosení. Nová koncepcia v šití je obzvlášť elastická a odvádzajúca vlhkosť pri športových aktivitách.
  • Kompresná schopnosť bandáže je navrhnutá tak, že odspodu nahor je klesajúca kompresia, aby nedošlo k zbytočnému pozastaveniu krvného a lymfatického systému, naopak k jeho podpore.
  • Jednotlivé bandáže obsahujú silikónové peloty pre aktiváciu a neustále masírovanie svalov na zvýšenie svalovej sily a uvoľnenie napätia. Svaly počas nosenia neatrofujú, pretože ich pelota neustále núti pracovať.
  • Bezkonkurenčnú kvalitu vo výrobe, ktorá vydrží dlhé roky každodenného nosenia zaručuje overená značka „Baurerfeind – Made in Germany“.
  • Viac ako 100 ročná tradícia firmy Bauerfeind ktorá zlepšuje život miliónom ľudí na Zemi. Do vývoja a optimalizácie produktov sa premietajú aj znalosti získané pri starostlivosti o špičkových atlétov na celom svete.

Diagnostika Bauerfeind

Vďaka progresívnym a inovatívnym systémom počítačovej diagnostiky MediLogic a VenoScan ponúka spoločnosť Bauerfeind možnosť individuálneho prispôsobenia bandáží, kompresívnych pančúch, vložiek a topánok.

FYZIO KLINIK - Medilogic - Bauerfeind

MediLogic®

Státie, chodenie, šport a iné aktivity dávajú nohám zabrať a môžu viesť k nevhodnému mechanickému poškodeniu a takisto k rôznym iným problémom. Výberom tej správnej vložky do topánky upravenej presne na mieru podľa individuálnych potrieb pacienta je možné zabrániť nesprávnemu držaniu tela, predčasnej svalovej únave a ich celkovú nápravu.

FYZIO KLINIK - Venoscan - Bauerfeind

VenoScan

Nohy každého z nás sú rôzne a v priebehu života sa môže funkčná schopnosť nôh meniť a ich výkon sa môže zhoršiť. VenoScan dokáže rozonať problém žíl, monitorovať ho a diagnostikovať v rannom štádiu.

Kde nás nájdete

FYZIO KLINIK - Bauerfeind predajňa - interierFYZIO KLINIK - Bauerfeind predajňa - interier 2FYZIO KLINIK - Bauerfeind predajňa - exteriér

Predajňa Bauerfeind

Predstavujeme Vám jedinú kamennú predajňu v Bratislave na Karpatskej ulici, kde máme široký výber bandáží, ortéz, ortopedických vložiek a kompresnej terapie. Naši odborníci Vám poradia a pomôžu správne si vybrať produkt na základe Vašich ťažkostí. Poskytujme kompletné odborné merania pre presný a jednoduchý výber tej správnej pomôcky.

Kontaktné údaje

Karpatská 8, 811 05 Bratislava – nájdete nás v medicínskom centre FYZIO KLINIK na 1. poschodí

Tel.: +421 (0) 948 676 700
E-mail: info@bauerfeind-ba.sk

Chcem sa dozvedieť viac o produktoch Bauerfeind