Čo je u nás nové?

10.04.2018

Bezbolestná rázová vlna

Milí klienti, od apríla rozširujeme svoje služby o ošetrenie rázovou vlnou ShockWawe Dual Power. Jedná sa o inovatívny prístroj na liečbu šokovými rázovými vlnami. Jeho jedinečnosť spočíva v bezbolestnom ošetrení. Vďaka technológii SHOCKDUAL, založenej na princípe synergie umožňuje liečiť v súlade s prirodzenými biologickými procesmi. Prítomnosť vody nasávanej prostredníctvom diatermickej biostimulácie umožňuje šokovým vlnám vniknúť a šíriť sa vo väčšom meradle ako akákoľvek iná súčasne dostupná technológia založená na princípe šokových rázových vĺn.
Rázová vlna je ideálna na liečbu kalcifikácie, chronickej bolesti, edému, fibrózy, chronickej tenditíde, alebo ostrohy pätnej kosti a adhezívnej kapsulitíde (zamrznuté rameno).

Cena: 40€
Dĺžka ošetrenia: cca. 15 min.
Počet sedení: 3-6

01.03.2018

Zľava na vyšetrenia

V marci sme si pre Vás pripravili akciu na vstupné vyšetrenie s jedným z našich hlavných fyzioterapeutov. Ak Vás seklo, trápia Vás bolesti dlhodobého charakteru, alebo sa venujete nejakému športu a chcete sa zlepšiť, radi Vám pomôžeme.

Výhodou fyzioterapeutického vyšetrenia je komplexnosť. Hlavný fyzioterapeut sa nepozerá iba na danú lokalitu, ale rieši celkový stav pohybového a oporného aparátu. Navrhne vhodné riešenie na zamedzenie či už vzniknutého problému, alebo vzniku ďalšieho, ktorý by postupom času mohol nastať kvôli zlým pohybovým návykom.

Viac info na recepcii 0948 774 888, alebo 0948 774 999

13.12.2017

Nová aplikácia FYZIO KLINIK

Milí klienti,

od nového roka spúšťame aplikáciu FYZIO KLINIK, prostredníctvom ktorej si budete môcť pohodlne a sami objedať termíny na cvičenia, vyšetrenia či diagnostiky. Aplikáciu bude možné používať na platformách Android a IOS.

K používaniu aplikácie sú nutné prihlasovacie údaje, ktoré budú po spustení zaslané každému klientovi na mail.

V aplikácii si jednoducho vyberiete službu, o ktorú máte záujem, terapeuta, dátum a čas, ktorý Vám vyhovuje a potvrdíte rezerváciu. Na svoj termín už nikdy nezabudnete, pretože Vás na naň dopredu upozorní. Termíny už nikdy nestratíte, všetky nájdete na jednom mieste alebo si ich jednoducho zazdieľate do svojho kalendára. V prípade potreby svoj termín rovnako jednoducho zrušíte.

Aplikácia na App Store>

Aplikácia na Google Play>

11.12.2017

Vianočná akcia

V tomto krásnom sviatočnom období sme pre Vás opäť pripravili zľavu – 20% na elektroliečby Compex.

Compex je elektro- stimulátor švajčiarskej značky, ktorá si počas troch rokov v oblasti fyzioterapie vybudovala bezkonkurenčné miesto v oblasti liečby bolesti a športového tréningu. Stal sa dôležitou súčasťou zdravotníkov, najnáročnejších športovcov a známou tréningovou metódou, ktorá pochádza z jedinečných odborných znalostí, ktoré sa používajú na fyzické tréningy, obnovu svalov, prevenciu úrazov a liečbu bolesti.

01.10.2017

SKUPINOVÉ CVIČENIA

Vo FYZIO KLINIK sa snažíme priniesť vhodnú alternatívu fyzioterapeutického cvičenia pre každého. Preto u nás od októbra nájdete nové skupinové cvičenia zamerané nazdravý chrbát, spevnenie hlbokého stabilizačného systému alebo cvičenie pre mamičky zamerané na odstránenie popôrodných problémov.

Príďte si zacvičiť pilates pod vedením skúsenej fyzioterapeutky Katky. Katka je certifikovaný inštruktor Stott Pilates Rehabilitation. Cvičenia sú preto zamerané na obnovenie prirodzených kriviek chrbtice, vyváženie svalov okolo kĺbov a stabilizáciu lopatiek, bedier a panvy.
Hodiny budú prebiehať každý utorok o 17:00 a piatok o 8:00 hod.

Pre mamičky po pôrode otvárame samostatné skupinové cvičenia, kde ich spolu s ich detičkami privíta naša fyzioterapeutka Tonka. Tieto cvičenia budú zamerané na diastázu brušných svalov a iné problémy spojené s pôrodom.
Hodiny budú prebiehať každý pondelok o 16:00 a štvrtok o 11:00 hod.

Skupiny sú limitované kapacitou maximálne 15 ľudí, preto je nutnosť si termín rezervovať.
Rezervačný systém nájdete na našich stránkach v sekcii skupinové aktivity

04.07.2017

Sťahovanie

Milí naši klienti, s radosťou Vám oznamujeme, že FYZIO KLINIK neustále rastie. Naše priestory nám už nestačia, a preto sme sa rozhodli presťahovať. Od 31.7.2017 sa na vás budeme tešiť v našej novej budove na adrese Mlynské Nivy 61/A v blízkosti obchodného domu Obi.

Môžete sa tešiť na bezproblémové parkovanie, ktoré v našich terajších priestoroch nebolo vždy ideálne. Sťahovať sa budeme v druhej polovici júla za plného chodu kliniky, takže sa nemusíte báť o svoje termíny. Za tento krok vďačíme najmä vám, vášmu záujmu a chuti robiť niečo pre seba a svoje zdravie. Ďakujeme, že nám ostávate verní a sľubujeme vám, že sa aj naďalej budeme snažiť posúvať svoje hranice a robiť pre vás všetko, čo bude v našich silách.

Tešíme sa na vás v nových priestoroch.

01.06.2017

FYZIO & Kids

S príchodom Dňa detí rozširujeme poskytovanie našich služieb aj pre najmenších. FYZIO & Kids prináša možnoti komplexnej fyzioterapie deťom a aj mamičkám v podobe cvičení s deťmi a taktiež aj vo forme odborného poradenstva pre rodičov. O deti sa bude starať naša nová certifikovaná fyzioterapeutka Tonka, ktorá praktizuje známu Vojtovu metódu. Táto technika je založená na princípe reflexných stláčaní, ktoré stimulujú potrebné zóny. Opiera sa o skutočnosť, že v centrálnom nervovom systéme človeka sú geneticky zakódované vrodené pohybové vzory.

Rozsah služieb detskej fyzioterapie vo FYZIO KLINIK:

 • Liečba Vojtovou metódou
 • Kojenecká gymnastika
 • Laktačné poradenstvo
 • Konzultácia psychomotorického vývoja
 • Kojenecké masáže pre predčasniatka
 • Cvičenie panvového dna

V prípade záujmu je potrebné sa objednať na recepcii >

Viac informácií o FYZIO & Kids >

04.05.2017

Viete, že vnútorné orgány sa voči sebe hýbu?

Chybné držanie tela ovplyvňuje aj Vaše orgány. Každý vnútorný orgán má určitú mobilitu a rotuje okolo svojej osi. Obmedzenie pohybu vnútorných orgánov môže spôsobiť bolesti chrbta, krku či ramien alebo vážnejšie problémy, ako napríklad neplodnosť u žien. Správnou mobilizáciou vnútorných orgánov vieme veľmi rýchlo pomôcť zbaviť sa bolesti a dopriať Vášmu vnútru voľnosť v pohybe.

Na Slovensku nie je veľa terapeutov, ktorí vedia orgány posúvať alebo naprávať. Je to špecifická technika v rámci metodiky osteopatie, ktorá sa komplexne venuje pohybu vnútorných orgánov v tele. U nás vo FYZIO KLINIK samozrejme túto techniku ovládame a v rámci komplexnej liečby vieme napraviť napríklad Vašu pečeň či žalúdok.

02.05.2017

Vykročte do leta bez bolesti

Milí naši kienti, keďže vieme, že s pribúdajúcim slniečkom sa nám vracia chúť niekam si vybehnúť na turistiku či prechádzku počas mesiaca máj sme si pre vás a vaše nohy pripravili akciu na ortopedické vložky. Využite zľavu – 20% a doprajte si pohodlný a bezbolestný vstup do leta s vložkami Redux heel 2.

Redux heel sú vytvorené špecialne pre ľudí s bolesťou alebo väčším zaťažením v oblasti päty. Unikátny tvar podporuje celú klenbu čím zabezpečí dostatočné rozloženie váhy. Jej polyuretánovy materiál zabezpečuje odlahčenie tlaku do kosti v prípade výrastku, ostrohy. Je vhodná nie len pri bolestivých ostrohách piet, ale aj pri zápaloch planternej fascie (pálivých bolestiach spodnej časti chodidla).

Akcia platí: od 1.5.2017 do 31.5.2017

Cena: 62,90€ – 50€

Mám záujem o vložky >

02.04.2017

Jarný detox

Privítajte s nami jar poriadnou očistou organizmu. Apríl je ako stvorený na nový začiatok, preto sme pre Vás pripravili akciu – 20% na medovú masáž. Tak ako sa pomaly prebúdza príroda, naštartuje sa aj Vy a príďte si k nám vyskúšať detox v podobe príjemnej medovej masáže. Med a jeho liečivé účinky poznali už v staroveku, obsahuje veľa vitamínov najmä B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9 a minerálnych látok napríklad vápnik, meď, železo, horčík, mangán, fosfor, draslík, kremík sodík a síru.

Odborúčaná dĺžka masáže: 25 min.
Cena po zľave: 20€
Akcia trvá: od 1.4. 2017 do 30.4. 2017

Objednať sa na masáž >

01.03.2017

Videoanalýza behu

S príchodom prvého jarného mesiaca sme pre Vás pripravili akciu na videoanalýzu behu. Zistite ako beháte, čo robíte zle a ako môžete svoje nesprávne pohybové návyky eliminovať. Predíďte tak možným bolestiam a užívajte si radosť z behu.

Štýl behu a bežecký pohyb je u každého človeka jedinečný, ovplyvňujú ho naše pohybové návyky. Takmer každý človek v dnešnej dobe trpí nejakým pohybovým deficitom, disbalanciou svalových skupín. To znamená, že zlé držanie tela spôsobené touto disbalanciou, tak prenášame do dynamického pohybu a tieto nesprávne pohybové stereotypy sa prejavujú aj v behu. To ako beháme môže ovplyvniť celý pohybový aparát.

Príďte sa spolu s nami pripraviť na novú bežeckú sezónu

Cena: 40€ – 32€

Na videoanalýzu behu je potrebné vopred sa objednať na tel. čísle ktorejkoľvek recepcie FYZIO KLINIK.

16.02.2017

Konferencia Kinesio® Taping

Vážení lekári, fyzioterapeuti, zdravotníci a tréneri,

pozývame Vás na konferenciu s názvom KINESIO TAPING® METHOD – Fakty a mýty, ktorej sa zúčastní sám autor Dr. Kenzo Kase. Konferencia sa bude konať 17.3.2017 v Českých Budejoviciach v priestoroch Zdravotně Sociální Fakulty JU, J.Boreckého. Využite príležitosť stretnúť sa s autorom metódy a získať cenné informácie priamo z prvej ruky.

Všetky ďalšie informácie nájdete v priloženom letáku.

31.01.2017

Zdravý chrbát

V súčasnosti stále viac a viac ľudí pociťuje bolesti chrbtice. Najčastejšou príčinou týchto bolestí sú zlé pohybové návyky, preťaženie alebo naopak nízka aktivita niektorých svalových zoskupení. Preto sme sa rozhodli otvoriť kurz s názvom Zdravý chrbát, ktorý bude realizovaný formou skupinových cvičení.

Cvičenie je zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného systému, správne dýchanie a držanie tela. Vhodné pre všetkých ľudí. Či už máte bolesti chrbta, záujem im predchádzať, máte zlé držanie tela (hyperlordózu, hyperkyfózu…), alebo sa venujete jednostrannému športu a hľadáte kompenzačné cvičenie. Všetci sú vítaní.

Počet miest je obmedzený, preto je potrebné sa vopred prihlásiť.

Podrobnosti

 • cvičenia budú prebiehať každý utorok a štvrtok o 19:00
 • úvodná hodina: 2.3.2017 (štvrtok)
 • cena 1 hod – 5€
 • dĺžka jednej hodiny – 50 min.
 • budete potrebovať pohodlné športové oblečenie a dobrú náladu

Kurzom Zdravého chrbta Vás prevedie naša terapeutka Barborka so sedemročnou praxou.

01.10.2016

Diagnostika žíl – VENOSCAN

Nohy každého z nás sú rôzne a v priebehu života sa  môže funkčná schopnosť nôh meniť a žily môžu stratiť svoju elasticitu. Keďže každý človek má iba jedny, ktoré ho nesú celý život, mali by sme sa o nich starať. V mesiaci október sa u nás môžete niečo dozvedieť práve o tých svojich na diagnostike žíl Venoscan s 50% zľavou.

V spolupráci s nemeckou firmou BAUERFEIND Vám ako prví na Slovensku prinášame možnosť prevencie ochorení žíl prostredníctvom Venoscenu. VenoScan dokáže rozoznať problém žíl, monitorovať ho a diagnostikovať v rannom štádiu.

Diagnostika prebieha v dňoch:

 • Pondelok 8:00- 17:00
 • Utorok 8:00 – 12:00
 • Streda 10:00 – 20:00
 • Štvrtok 10:00 – 16:00

Cena: 30€ – 15€

Na meranie je potrebné sa vopred objednať na tel. čísle: 0948 676 700, alebo na recepcií FYZIO KLINIK

01.09.2016

Zbavte sa bolesti krížov

V septembri sme pre Vás pripravili jedinečnú akciu. LumboTrain aktívna bandáž na svalovú stabilizáciu bedrovej chrbtice nedovolí, aby Vás bolesť krížov obmedzovala.

Odľahčuje platničky a vyberateľný trojuholníkový ortopedický vankúšik poskytuje masážny efekt na svaly v oblasti dolnej krížovej chrbtice. S každým pohybom napomáha znížiť napätie v dolnej bedrovej časti a odstraňuje bolesť.

LumboTrain je vhodnou oporou nie len na bežné nosenie, ale aj na šport! Vďaka špeciálnemu 3D tkaniu vyrobenému v nemeckých laboratóriách je materiál priedušný a poskytuje jedinečný komfort.

Akciová cena 159 € platí do konca septembra.

Mám záujem>

15.08.2016

Obmedzenie otváracích hodín

Milí klienti, radi by sme Vám oznámili, že za účelom skvalitňovania našich služieb organizuje FYZIO KLINIK svoj prvý FYZIO Camp. Počas tejto pestrej vzdelávacej akcie bude klinika v dňoch 18. a 19. augusta (štvrtok a piatok) zatvorená. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás od pondelka 22.8. aj s novonadobudnutými vedomosťami.

01.08.2016

FYZIO Pilates

Milí naši klienti, s radosťou Vám oznamujeme, že po niekoľkých úspešne ukončených kurzoch FYZIO Pilates Vám opäť prinášame možnosť zúčastniť sa týchto skupinových cvičení.

Či už máte skúsenosť s FYZIO Pilatesom, alebo chcete začať, ste vítaní. Príďte sa trochu zapotiť a posilniť si svoje vnútorné svaly. Zároveň si zlepšite pohybové návyky a postavenie tela.

Začíname od septembra 5.9.2016, Cvičiť budeme každý pondelok o 19:00 hod.

Na skupinové cvičenie si so sebou prineste pohodlné športové oblečenie, uterák, fľašu vody a dobrú náladu.

Tešíme sa na Vás!

 

Prehľad informácií:

Začiatok kurzu: 5.9.2016

Deň: Pondelok

Čas: 19:00

Trvanie: 50 minút

Rozsah: 12 hodín

Skupina: max 8 osôb

Cena pri predplatení: 96€ pri predplatení celého kurzu (skutočná cena kurzu bez zľavy pri predplatení je 120€)

Cena za jednu skupinovú hodinu: 12€

Mám záujem>

01.06.2016

Nakopnite telo poriadnou výživou

S príchodom leta sme pre Vás pripravili poriadne výživnú akciu! Karnozín Extra je prírodný produkt využívaný v mitochondriálnej medicíne. Je prirodzeným antioxidantom, podporuje svalovú vitalitu a regeneráciu celého tela. Karnozín je primárnou stavebnou látkou, ktorá udržiava telo mladým, zatiaľ čo my starneme. Je ideálnym prostriedkom regenerácie tela pri väčšej fyzickej alebo psychickej záťaži. Efektívne napomáha revitalizácii organizmu a celkovému telesnému osvieženiu.

Akcia platí počas mesiaca jún.

Mám záujem>

04.03.2016

Diagnostika chodidla v magazíne Running

Čo bežec to originálny bežecký štýl, ale aj iná stavba chodidla.

Chcete dosahovať lepší bežecký výkon, mať správnu techniku a nohy ako v bavlnke? Odpoveďou je komplexná Diagnostika chodidla, dôležitá pre správne nastavenie biomechaniky nášľapu, ktorý ovplyvňuje nielen Váš bežecký výkon, ale aj správny pohyb celého tela počas behu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si zabehnite pre nové číslo magazínu Running, v ktorom okrem iného na Vás čaká článok na spomínanú tému od nášho vedúceho fyzioterapeuta Tomáša Malárika.

Prípadne si iba náš článok môžete prečítať tu>

25.02.2016

FYZIO Pilates II

Vážení klienti, sme radi, že po veľmi úspešnom prvom kurze FYZIO Pilates Vám prinášame jarné pokračovanie skupinových hodín. Pre veľký záujem otvárame hneď viacero skupín, podľa toho, či máte s Pilatesom skúsenosti, alebo nie.

Novú skupinovú hodinu pre začiatočníkov otvárame v stredu o 18:00 a 19:00. Klienti, ktorí pokračujú vo FYZIO Pilates II budú mať skupinové cvičenie v rovnakom čase ako predtým (pondelok o 19:00).

Na skupinové cvičenie si so sebou prineste pohodlné športové oblečenie, uterák, fľašu vody a dobrú náladu.

Tešíme sa na Vás!

Doplnkové informácie: Záujemcovia sú automaticky prihlásení na dni, ktoré si zvolili (pondelok/streda). Ak na termín nebudete môcť prísť, dajte nám dopredu vedieť, aby ste mohli prípadne prísť na cvičenie v iný deň.

 

Prehľad informácií:

Začiatok kurzu: 29.2.2016

Dni: Streda

Čas: 18:00 a 19:00

Trvanie: 50 minút

Rozsah: 12 hodín

Skupina: max 7 osôb

Kategória: začiatočníci (Streda) a pokročilí (Pondelok)

Cena: 96€ pri predplatení celého kurzu (kompletná cena bez predplatnej zľavy je 120€)

Cena za jednotlivú skupinovú hodinu – jednorazový poplatok: 12€

Objednať sa / zistiť viac informácií>

11.02.2016

Masáž s fyzioterapeutom

Milí klienti, pripravili sme si pre Vás skutočne príjemnú ponuku. Doprajte si masáž s fyzioterapeutom so zvýhodnenou cenou -30%. Zverte sa do rúk našich odborníkov a zrelaxujte svoje telo.

Dátum trvania ponuky: 15.2. – 26.2.

Mám záujem o ponuku>

15.12.2015

Darčekové poukazy FYZIO KLINIK

S príchodom Vianoc sme zaviedli novinku vo forme darčekových poukazov, špecificky vytvorených pre Vaše potreby. Vyberte si z našej štedrej ponuky darčekových poukazov.

Prehľad všetkých poukazov môžete nájsť tu>

16.10.2015

FYZIO Pilates

FYZIO KLINIK otvára prvú medicínsky zameranú skupinovú hodinu pilatesu pod vedením skúsenej pilatesovej inštruktorky Silvii Bedotto, ktorá spája efektívne cvičenie s rehabilitáciou.

Ako jediná na Slovensku má ukončený kompletný program jednej z najuznávanejších škôl Pilatesu Balanced Body University, v Kalifornii, USA. Dlhoročné skúsenosti nadobudla hlavne vyučovaním individuálnych a skupinových hodín v belgickom Bruseli ako aj v Taliansku, v Milane.

Hodina je zameraná aj pre pacientov, ktorí trpia rôznymi bolesťami pohybového aparátu. Po úvodnej hodine zahajujeme 12 hodinový kurz pilatesu pre začiatočníkov. Jeho cieľom je nielen osvojenie základných pilatesových návykov, ale aj rehabilitácia pohybového aparátu prostredníctvom špecifického cvičenia v malej skupinke.

Počet miest je obmedzený a je potrebné sa vopred prihlásiť.

Podrobnosti kruzu:

 • úvodná hodina: 2.11.2015 o 19:00
 • cena: 12€/h
 • 20% zľava pri predplatení 12h kurzu
 • skupina: minimálne 5, maximálne 8 osôb
 • začiatok kurzu: 9.11.2015
 • je potrebné sa vopred nahlásiť

Chcem sa objednať >

21.04.2015

Bonusový systém FYZIO KLINIK

Súčasťou filozofie FYZIO KLINIK je sprístupnenie terapií čo najširšiemu okruhu ľudí a preto sa snažíme, aby financie neboli prekážkou na ceste za zdravím našich klientov. Zaviedli sme preto Bonusový systém FYZIO KLINIK, ktorým sprístupňujeme naše terapie a zároveň Vám poskytujeme množstvo hodnotných výhod. Systém pozostáva z výhodného balíku terapií a z dvoch typov klientských účtov.

1. Therapy

Výhodný balíček terapií poskytujúci množstevnú zľavu na potrebné klientské terapie. Tento balík služieb sprístupňuje terapie klientom a poskytuje výhodnú formu financovania terapií pre klientov s jednoduchším procesom liečby.

 

2. Client

Založenie výhodného klientského účtu, vďaka ktorému si môže klient užívať benefity a počas neobmedzenej doby využívať zvýhodnené ceny terapií. Zľava je časovo neobmedzená a platí na všetky terapie. Navyše klient získava terapiu zdarma podľa potreby a typu liečby. Tento klientský účet je vhodný napr. pri mierne komplexných procesoch liečby.

 

3. Premium Client

Prémiový klientský účet, prinášajúci klientom okrem iného aj výraznú zľavu z cien terapií. Zľava je časovo neobmedzená a platí pre všetky terapie. Prémioví klienti FYZIO KLINIK majú navyše aj nárok na liečebnú masáž zdarma, ktorej zameranie sa prispôsobí potrebám klienta a stavu jeho pohybového aparátu. Typ účtu je vhodný napr. pri komplexnom procese liečby alebo pri zraneniach, ktoré majú tendenciu sa opakovať.

Prehľad konkrétnych výhod bonusového systému.

01.02.2015

Diagnostika chodidla v marci ZDARMA!

Naše chodidlo je odrazom nášho spôsobu života, postavenia tela, chôdze, státia, typu zamestnania, druhu športu a veľa iných faktorov. Je to naša základňa, ktorá nesie celý život našu váhu a predstavuje život akým žijeme. Ak nám vznikajú čo i len malé deformity chodidla alebo začínajúce bolesti, je na čase, aby sme sa tomuto vznikajúcemu problému začali venovať. Správnou diagnostikou chodidla a výberom či výrobou vhodnej ortopedickej vložky na mieru môžeme predísť neskorším oveľa väčším problémom s chodidlom.

FYZIO KLINIK v spolupráci so spoločnosťou BAUERFEIND Slovakia Vám ponúka bezkonkurenčnú dynamickú počítačovú diagnostiku chodidla na základe ktorej je možný presný výber či výroba ortopedickej vložky na mieru v mesiaci marec ZDARMA!

Meracie dni prebiehajú v týchto dňoch:
Pondelok 13:00 – 20:00
Streda 13:00 – 20:00
Štvrtok 13:00 – 16:00
Piatok 10:00 – 17:00

Je potrebné sa vopred objednať na tel. čísle 0948 676 700
Viac informácií v sekcii Diagnostika chodidla

19.01.2015

Kurz McKenzie

Vážení fyzioterapeuti!

The McKenzie Institute Slovakia v spolupráci s FYZIO KLINIK Vás pozýva na prestížny kurz Mechanickej diagnostiky a terapie.

Dátum kurzu: 11.9. – 14.9. 2015
Miesto: STU v Bratislave, Fakulta elektrotechniky a informatiky, Ilkovičova 3
Prednášajúca: Eva Nováková, Dip.MDT,Praha
Prihlášky: http://www.mckenzie.cz/kurzy/kurzy.htm
Pozvánka: Kurz McKenzie
Cena: 320€

Podmienkou prihlásenia je minimálne 1 rok praxe v odbore fyzioterapia. Kurz je určený len pre fyzioterapeutov a lekárov. Počet účastníkov je limitovaný a posledný termín na prihlásenie je možný týždeň pred kurzom.
Slovenská komora zaraďuje túto vzdelávaciu aktivitu do celoživotného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov a prideľuje IČ: 4/2015 s počtom kreditov 19.