Vítame Vás na stránkach Fyzio klinik

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré vzniklo v roku 2011 založením dvoch ambulancií, Ortopedickej ambulancie a FBLR (Rehabilitačnej) ambulancie.

Naše logo značí určitú alternatívu v západnom systéme liečby, preto sa snažíme odporučiť našim klientom vyhnúť sa operatívnej liečbe. Veríme, že základom liečby je kooperácia pacienta s terapeutom, preto sa snažíme, aby naši klienti rozumeli každému kroku liečby, máme na klienta čas a snažíme sa mu vždy vysvetliť akýkoľvek posun v liečbe. V neposlednom rade je náš ľudský až rodinný prístup ku klientovi, pozitívne vystupovanie a prejav maximálnej ochoty pomôcť. Klient je človek a nie tovar, preto jeho spokojnosť je naším najvyšším cieľom.

Náš tím

U nás nájdete nielen lekárov špecialistov, ale aj fyzioterapeutov, masérov a trénerov, ktorí Vám pomôžu čo najrýchlejšie zbaviť sa bolesti. Naši odborníci využívajú najnovšie metódy liečby pohybového aparátu efektívnou a rýchlou formou. Zameriavajú sa na správnu diagnostiku problému a pracujú na tom, aby sa bolesť už viac nevrátila.


Liečenia

Liečime rôzne druhy diagnóz od akútnych seknutí, bolestí chrbta, svalov, kĺbov a šliach až po vážnejšie chronické ochorenia pohybového aparátu. Zaoberáme sa takisto neuromuskulárnou aktiváciou systémom Redcord®, ktorý je absolútnou novinkou na Slovensku!


Vzdelávanie

Naši doktori a fyzioterapeuti navštevujú ročne desiatky zahraničných školení a kurzov, kde naberajú množstvo cenných vedomostí. Neustály systém vzdelávania nám zaručuje nadštandardnú kvalitu a efektívnu liečbu pacienta.


Navštívte nás

Neváhajte a navštívte nás v našich krásnych a špičkovo vybavených priestoroch na ulici Mlynské nivy 61/A pri výpadovke z Bratislavy smerom na Prístavný most. Našim klientom poskytujeme okrem nadštandardného prístupu aj parkovacie miesta a bezbariérový prístup.