Súkromná rehabilitačná klinika FYZIO KLINIK

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré vzniklo v roku 2011 založením dvoch ambulancií, Ortopedickej ambulancie a FBLR (Rehabilitačnej) ambulancie.

Naše logo značí určitú alternatívu v západnom systéme liečby, preto sa snažíme odporučiť našim klientom vyhnúť sa operatívnej liečbe. Veríme, že základom liečby je kooperácia pacienta s terapeutom, preto sa snažíme, aby naši klienti rozumeli každému kroku liečby, máme na klienta čas a snažíme sa mu vždy vysvetliť akýkoľvek posun v liečbe. Klient je človek a nie tovar, preto jeho spokojnosť je naším najvyšším cieľom.

Náš tím

U nás nájdete nielen ortopédov a fblr lekárov, ale aj fyzioterapeutov, masérov a trénerov, ktorí Vám pomôžu čo najrýchlejšie zbaviť sa bolesti. Naši odborníci na čele s Tomášom Malárikom využívajú najnovšie metódy liečby pohybového aparátu efektívnou a rýchlou formou. Zameriavajú sa na správnu diagnostiku problému a pracujú na tom, aby sa bolesť už viac nevrátila.


Liečenia

Základom všetkého je kvalitné komplexné vyšetrenie tela. Následne nastavíme správnu liečbu vhodnými metódami podľa potreby, napr. liečbu ultrazvukom, trakciou chrbtice, elektroliečbu, rôzne kompenzačné cvičenia alebo cviky na uvoľnenie, apod. Liečime rôzne druhy diagnóz od akútnych seknutí, bolestí chrbta, svalov, kĺbov a šliach až po vážnejšie chronické ochorenia pohybového aparátu. Zaoberáme sa takisto neuromuskulárnou aktiváciou systémom Redcord®, ktorý je absolútnou novinkou na Slovensku!


Vzdelávanie

Doktori a fyzioterapeuti v našom rehabilitačnom centre v Bratislave navštevujú ročne desiatky zahraničných školení a kurzov, kde naberajú množstvo cenných vedomostí. Neustály systém vzdelávania nám zaručuje nadštandardnú kvalitu a efektívnu liečbu pacienta.


Navštívte nás

Neváhajte a navštívte našu súkromnú kliniku v Bratislave v našich krásnych a špičkovo vybavených priestoroch na ulici Mlynské nivy 61/A pri výpadovke z Bratislavy smerom na Prístavný most. Našim klientom poskytujeme okrem nadštandardného prístupu aj parkovacie miesta a bezbariérový prístup.