Skupinové aktivity

Skupinové aktivity vo FYZIO KLINIK tvoria cvičenia, workshopy a kurzy, vytvorené ako alternatíva rehabilitačných cvičení, alebo na získavanie praktických a teoretických vedomostí. Nájdete tu skupinové cvičenia rôzneho druhu zamerané na odstránenie príčin bolesti pohybového aparátu, alebo aj workshopy a kurzy na ktorých si môžete osvojiť praktické znalosti z oblasti mechaniky ľudského tela.

CvičeniaWorkshopyKurzy

Zdravý chrbát

FYZIO Pilates

Vývoj dieťaťa

Zdravý chrbát

Cvičenie je zamerané na posilnenie hlbokého stabilizačného systému, správne dýchanie a držanie tela. Vhodné pre všetkých ľudí. Či už máte bolesti chrbta, záujem im predchádzať, máte zlé držanie tela (hyperlordózu, hyperkyfózu…), alebo sa venujete jednostrannému športu a hľadáte kompenzačné cvičenie. Všetci sú vítaní.

Počet miest je obmedzený, preto je potrebné sa vopred prihlásiť.

V prípade, ak sa klient po registrácii na skupinu nedostaví bude mu účtovaná sankcia v cene skupinového cvičenia. Odhlásenie je možné najneskôr jeden deň pred danou skupinou.

Podrobnosti

 • cvičenia budú prebiehať každý  pondelok a štvrtok o 19:00
 • cena 1 hod – 5€
 • dĺžka jednej hodiny – 50 min.
 • budete potrebovať pohodlné športové oblečenie a dobrú náladu

Kurzom Zdravého chrbta Vás prevedie naša terapeutky Katka a Maťka so niekoľkoročnou  praxou.

Rezervovať

FYZIO Pilates

FYZIO KLINIK  vám prináša prvú medicínsky zameranú skupinovú hodinu pilatesu na Slovensku, ktorá spája efektívne cvičenie s rehabilitáciou pod odborným vedením fyzioterapeutky Kataríny Hanuliakovej.

Katka má ukončené magisterské študium na University of Brighton v oblasti fyzioterapie a je certifikovaný inštruktor Stott Pilates Matwork.

Či už máte skúsenosť s FYZIO Pilatesom, alebo chcete začať, ste vítaní. Príďte sa trochu zapotiť a posilniť si svoje vnútorné svaly. Zároveň si zlepšite pohybové návyky a postavenie tela. Hodina je zameraná aj pre pacientov, ktorí trpia rôznymi bolesťami pohybového aparátu.

Počet miest je obmedzený a je potrebné sa vopred prihlásiť.

V prípade, ak sa klient po registrácii na skupinu nedostaví bude mu účtovaná sankcia v cene skupinového cvičenia. Odhlásenie je možné najneskôr jeden deň pred danou skupinou.

Podrobnosti

 • cvičenia budú prebiehať každý utorok o 17:00 a štvrtok o 16:00
 • úvodná hodina: 24.10.2017 (utorok)
 • cena 1 hod – 5€
 • dĺžka jednej hodiny – 50 min.
 • budete potrebovať pohodlné športové oblečenie a dobrú náladu
Rezervovať

Vývoj dieťaťa

Workshop „Ako správna manipulácia ovplyvňuje vývoj dieťaťa“

Workshop je určený pre budúce mamičky v posledných mesiacoch tehotenstva. Narodenie bábätka sa blíži a je veľmi dôležité vedieť, ako najlepšie s bábätkom manipulovať, aby sa zabezpečil jeho správny vývoj. Po narodení v nemocniciach často nie je priestor na to, aby sestričky ukázali správne narábanie s novorodeniatkom a už vôbec nie obom rodičom. Náš workshop je pre oboch rodičov, aby mal dlho očakávaný prírastok do rodiny čo najlepšiu starostlivosť. Výsledkom workshopu je vysvetlenie správnych princípov manipulácie s novorodeniatkom, objasnenie si základných vývojových fáz dieťaťa a zoznámenie sa so všetkými najhlavnejšími pravidlami pri starostlivosti o dieťa. Po absolvovaní workshopu budú obaja rodičia vedieť ako bábätko držať, otáčať, kúpať, nosiť či kŕmiť.

V prípade, ak sa klient po registrácii na skupinu nedostaví bude mu účtovaná sankcia v cene skupinového cvičenia. Odhlásenie je možné najneskôr jeden deň pred danou skupinou.

Podrobnosti

 • Termín workshopu si vyberiete pri rezervácii
 • Dĺžka workshopu je 2 hodiny
 • Počas workshopu je zabezpečené malé občerstvenie a pomôcky
 • Cena workshopu je 25€/2 hodiny
 • Cena je pre jedného alebo oboch rodičov
 • Prosím registrujte iba jedného z rodičov (druhý z rodičov sa môže zúčastniť bezplatne)
Rezervovať
Pre viac informácií o skupinovom cvičení nás prosím kontaktujte TU

Rezervácia termínu