Peter Erdelský

MUDr. - ortopéd, garant ambulancie
Bol pri založení FYZIO KLINIK a svoje bohaté skúsenosti tu denne aplikoval, v súčasnosti pracuje ako ortopéd na reumatologickej a rehabilitačnej klinike Rehazentrum Leukerbad vo Švajčiarsku.

Medicína, konkrétne ortopédia je jeho prácou a koníčkom po celý život. Rozhodol sa naplno venovať svojej záľube a tak v roku 1995 úspešne absolvoval Lekársku fakultu UK v Bratislave. Počas práce na Ortopedickej klinike LFUK a FN v Bratislave skončil atestáciu II. stupňa z ortopédie. V roku 2005 odišiel na tri roky do Paríža, kde pôsobil ako hosťujúci lekár. Po návrate z Paríža využíval svoje skúsenosti na Ortopedicko – traumatologiskej klinike LFUK, kde boli jeho hlavnou náplňou najmä operácie.
Bol pri založení FYZIO KLINIK a svoje bohaté skúsenosti tu denne aplikoval. Na jeseň roku 2012 opäť odišiel do zahraničia, tento krát do Švajčiarska, kde v súčasnosti pracuje ako ortopéd na reumatologickej a rehabilitačnej klinike Rehazentrum Leukerbad. Niet teda pochýb, že MUDr. Erdelský je špecialistom vo svojom obore!