Judita Szijjártó

Od detstva som mala problémy s pohybovým aparátom, ktoré sa prejavovali aj v neschopnosti otehotnieť. Vo FYZIO KLINIK mi pomohli a po necelom roku sa mi splnil sen mať bábätko.

Môj príbeh

Od detstva som mala problémy s pohybovým aparátom. Dlhé roky som chodila do rôznych rehabilitačných zariadení v Bratislave kvôli skolióze, nosila som preto aj korzet. Moje problémy sa však plynutím času ešte zhoršili. K bolesti chrbta sa pridružili bolesti krížov aj krčnej chrbtice. Rok a pol som mala problém s vyžarovaním bolesti do ľavej nohy a prstov, ako majú pacienti pri vyskočených platničkách. Chodila som na rehabilitácie a aj k ortopédovi, ktorý mi jeden deň oznámil, že nakoľko mám aj posunutú panvu, rodiť mám ihneď alebo už nikdy. Bola som bezradná, lebo po dieťati som veľmi túžila, až kým som nenatrafila na článok v jednom časopise s názvom: „Odseknite boľavé kríže“. Prvýkrát som sa stretla s pojmom cvičenie systémom REDCORD®. Článok ma natoľko zaujal, že ešte v ten deň som cez vyhľadávač zisťovala, kde sa môžem prihlásiť a vyskúšať cvičenie.

Objednala som sa do FYZIO KLINIK na dôkladný rozbor telesnej schránky :-). Fyzioterapeuti mi po vyšetrení zistili ďalšie funkčné poruchy, preto pre mňa zvolili intenzívnu liečbu Neurac® cvičením v REDCORD® Systeme. Vďaka skvelému tímu FYZIO KLINIK som sa začala cítiť tak dobre, ako ešte nikdy predtým. Cvičila som dvakrát do týždňa. Precvičovaním silných vnútorných svalov ma po krátkom čase prestal bolieť chrbát, kríže, vytratilo sa bolestivé vyžarovanie do ľavej nohy a po necelom roku cvičenia sa mi podarilo aj otehotnieť. Tehotenstvo som prežila bez akýchkoľvek bolestí krížov alebo chrbtice. Cvičenie splnilo svoj účel, preto kto má podobné problémy, ako som mala ja, vrelo odporúčam uvedené cvičenie v REDCORD® Systeme a nekonečne ochotný a milý tím FYZIO KLINIK, ktorý vás určite nesklame!

Symptómy

  • Bolesti chrbta
  • Bolesti krížov a krčnej chrbtice
  • Vyžarovanie bolesti do ľavej nohy a prstov
  • Iné funkčné poruchy pohybového aparátu


Liečba

  • Intenzívna liečba Neurac® v Redcord® Systeme
  • Cvičenie dvakrát do týždňa
  • Precvičovanie silných vnútorných svalov