FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Bežecké tréningy

 

Bežecké tréningy pre jednotlivcov

 

Vo FYZIO KLINIK spúšťame nový bežecký program pod vedením skúsených trénerov a  fyzioterapeutov. S nami sa naučíš behať technicky správne, vhodne sa pred behom rozcvičiť a zakončiť tréning správnym strečingom. Posilníš na sebe bežcami často zanedbávané partie, uvoľníš jednostranne zaťažované časti tela a zistíš, že beh nie je len o dvíhaní nôh a počte nabehaných kilometrov. Na našich tréningoch potrénuješ svoju silu, rýchlosť aj vytrvalosť. Naši tréneri sú dlhoroční bežci aj bývalí úspešní atletickí reprezentanti, odborníci na bežecký tréning aj bežecké vybavenie.

 

Naša klinika poskytuje jedinečné priestory pre indoorovú bežeckú prípravu. Disponujeme novým moderným fitness centrom s množstvom cvičebných nástrojov či rozľahlou telocvičňou. Využívame rôzne pomôcky pre zefektívnenie bežeckého tréningu aj regenerácie po behu. Výhodou pre rôznorodý tréning je bezpochyby taktiež poloha našej kliniky neďaleko hrádze a bežeckého oválu.

 

Okrem spomínaných služieb toho u nás pod jednou strechou nájdete ešte oveľa viac. Obrovskou pridanou hodnotou, ktorú FYZIO KLINIK bežcom ponúka, je tím našich skúsených fyzioterapeutov, ktorí sa o Vás v prípade potreby prvotriedne postarajú. Taktiež disponujeme doplnkovými službami vhodnými pre bežcov, akú sú diagnostika behu a chodidla, masážami a modernými masážnymi kreslami Chairmony, obchodom s doplnkami nielen pre bežcov, hodinami skupinových cvičení a mnohými ďalšími. 

 

Z ponuky našich tréningových balíčkov si vyberie každý!

 

 

Bežecké balíčky:

 

1. START - Chcem byť dobrý bežec

Balík pre toho, kto s behaním ešte len začína a nevie či ho beh ,,chytí“. 10 kvalitných tréningov zaručí dostatočnú motiváciu prekonať aj náročné začiatky.

- 10 tréningov/40€

 

2. BASIC - Chcem byť super bežec

Balík pre toho, kto už nejaký čas behá a má záujem trénovať dlhodobejšie a konzistentne. V rámci tohto balíčka bežec zregeneruje v našom luxusnom masážnom kresle Chairmony.

- 20 tréningov/80€

- masáž v masážnom kresle Chairmony 25min

 

3. PRO - Chcem byť najlepší bežec

Balík pre toho, kto už vie o čom behanie je, ako aj odhodlaného začiatočníka s veľkou dávkou motivácie. Chce dlhodobo trénovať pod dohľadom profesionála a posúvať svoje hranice. V rámci tohto balíčka bežec zregeneruje v našom luxusnom masážnom kresle Chairmony. Klient rovnako získa zľavu na športové doplnky Bauerfeind, ktoré spríjemnia čas strávený tvrdým tréningom alebo regeneráciou.

- 30 tréningov/120€

- 2x masáž v masážnom kresle Chairmony 25min.

- 10% zľava na vložky, kompresné podkolienky a bandáže Bauerfeind

 

!!!Prvý tréning zdarma!!!

 

Okrem bežeckých balíčkov je taktiež možnosť prihlásiť sa len na konkrétny tréning v cene 5€/hodina.

Viac info na recepcii.

Prihlasovanie na konkrétne bežecké tréningy: https://fyzioklinik.sk/rezervacie/bezecky-trening

 

Bežecké tréningy pre firmy

 

Chcete mať aktívnych zamestnancov, ktorí budú efektívni a plní kreatívnych nápadov? My vieme ako na to!

 

Je známy fakt, že pravidelný pohyb má pozitívny vplyv na fungovanie nášho mozgu. Pomáha nám lepšie sa sústrediť, byť kreatívnejší či odolnejší voči stresu. Okrem toho zlepšuje kondíciu, formuje postavu a predovšetkým je veľmi návykový. 

 

Preto pre Vás spúšťame na našej klinike novinku – firemné bežecké tréningy pod vedením skúsených trénerov a fyzioterapeutov s viacročnou praxou vo svojom odbore. Na pripravovaných tréningoch rozbeháme Vašich zamestnancov a tí sa Vám za to odvďačia lepšími  výkonmi na pracovisku. 

 

Tréningové jednotky budú dôsledne navrhnuté pre potreby Vášho tímu. Okrem samotného behu v exteriéri budeme využívať taktiež priestory našej kliniky s moderne zariadeným fitness centrom a telocvičňou s množstvom cvičebných pomôcok pre zefektívnenie bežeckej prípravy. 

V prípade potreby vieme pre Vašich zamestnancov zabezpečiť aj doplnkovú starostlivosť vo forme video analýzy behu a diagnostiky chodidla, masáží, terapií či nákupu bežeckých a zdravotníckych pomôcok v našom obchode.

 

Ak sa chcete sebe aj svojim zamestnancom odvďačiť, neváhajte a zabezpečte pre nich firemné bežecké tréningy s FYZIO KLINIK. Viac informácií na telefónnom čísle 0948 676 700, osobne na klinike alebo napíšte na e-mail obchod@fyzioklinik.sk.

 

Tešíme sa na spoluprácu, ktorú Vaši zamestnanci a aj Vy určite oceníte.

Galéria