FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Masážne kreslá CHAIRMONY

 

Na Slovensko prichádza alternatíva v masírovaní.

 

Masážne kreslo Chairmony je prvé kreslo, ktoré dokáže masírovať celé telo naraz a tak znásobuje efekt a v neposlednom rade aj klientovi šetrí čas. Sadnite si do kresla, zvoľte si na vašom smartfone typ masáže a svoju obľúbenú hudbu a zážitok môže začať!

 

Po pohodlnom usadení si kreslo urobí krátke meranie, aby vedelo nastaviť výšku klienta a zakrivenie chrbtice priamo na fyziognómiu človeka. Následne sa kreslo nastaví do tzv. zero gravity, aby sa zredukoval tlak na chrbticu a zabezpečí tak dekompresiu medzistavcových platničiek. Po nastavení sa začína masáž rovnajúca sa masáži tromi masérmi súčasne. Kreslo využíva silikónové rollery na chrbát a vie ponúknuť šesť rôznych typov pohybov v rámci chrbta. Taktiež si viete nastaviť rýchlosť rollerov podľa vašich požiadaviek

 

Kreslo disponuje 18-timi nafukovacími valcami a má 98 vzduchových vankúšov aby dokázalo hĺbkovo masírovať celé telo od hlavy až po končeky prstov na nohách. Všetky vzduchové vankúše okrem tých, ktoré masírujú hlavu, sú vyhrievacie a príjemne vyhrejú telo v chladnom počasí. Kreslo vie robiť aj tzv. trakciu, počas ktorej nasáva absolútne uvoľnenie všetkých kĺbnych spojení. Jedinečná masáž hlavy so zameraním na spánky a krk vám uvoľní celodenné napätie. A pre ešte kvalitnejšiu regeneráciu buniek môžete počas masáže dýchať čistý kyslík!  

 

Na zážitkovú masáž v kresle Chairmony sa viete objednať cez našu recepciu. Cena 20 min terapie je 15€.

 

Masážne kreslo môžete navštevovať u nás vo FYZIO KLINIK v príjemnom prostredí. Ak vám ale nevyhovuje cestovanie, môžete si ho zakúpiť domov alebo do vašej firmy.

 

Všetky informácie vám radi zodpovieme na mailovej adrese chairmony@chairmony.sk

Galéria