FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

VITAJTE VO FYZIO KLINIK

Zažili ste niekedy sklamanie zo zdravotníctva na Slovensku?

 

Nezáujem o pacienta, sledovanie kódov pre poisťovne, vyšetrenie od stola, povrchné riešenie problému či nevysvetlenie zdravotného stavu? Nedostatkov je viac ako dosť a pacient je bohužiaľ vždy len obeťou.  

 

Dôvod prečo vzniklo súkromné medicínske centrum FYZIO KLINIK je prostý. Zmena vnímania nášho zdravotníctva pacientom je viac ako potrebná! Myslíme si, že pocit zdravia ovplyvňuje celé fungovanie v živote a uvedomíme si to až vtedy, keď oň prídeme. Ovplyvní to našu prácu, našu rodinu, náš voľný čas a celkovú psychickú pohodu organizmu. A pocit sklamania umocňuje neustále hľadanie toho správneho odborníka a pendlovanie v rukách verejných zdravotníckych inštitúcií. Akútne a systematické riešenie bolesti a komplexný pohľad na problém v „rehabilitačnom svete“ chýbal. Preto v roku 2011 vzniklo FYZIO KLINIK ako prvé a jediné rehabilitačné zariadenie na Slovensku, ktoré disponuje všetkými najmodernejšími a najefektívnejšími metodikami liečby pohybového aparátu. 

 

Stalo sa vám, že ste nevedeli, čo vám vlastne je? Možno to nevedeli ani tam, u koho ste boli na vyšetrení... U nás vo FYZIO KLINIK pacienta od prvého momentu oboznámime s jeho stavom a presným postupom liečby. Pacient musí chápať, čo sa mu v tele deje a prečo sa to deje. Snažíme sa využiť všetky naše vedomosti na to, aby sme vás čo najefektívnejšie zbavili bolesti a predišli recidíve. Doslova pátrame po príčine problému a preto sa terapia veľmi často nepodobá tým, ktoré ste zažili inde.  

 

Naša práca nás baví a výsledky posúvajú vpred. Stačí len prísť a presvedčiť sa. 

 

Galéria