FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava
Máj 04, 2021 / Ostatné

 

Zdravie a krása idú ruka v ruke. Preto sme sa vo FYZIO KLINIK rozhodli rozšíriť ponuku našich služieb o neinvazívne skrášľujúce terapie. Veľa sa s našimi klientami rozprávame a vieme, že ich čas je vzácny. Poznáme ich potreby a požiadavky nielen na zdravie a celkovú pohodu či správne fungovanie ich pohybového aparátu, ale často preberáme aj ich túžby a želania. Tie sa zväčša týkajú zovňajška. Preto sme sa rozhodli vyjsť im v ústrety. Pripravili sme úplne nový a jedinečný „BEAUTY“ koncept.

Sme zástancami zdravia, zdravých postupov a metód a preto využívame IBA neinvazívne a najnovšie technológie a techniky, ktoré zaručujú tie najlepšie výsledky.

 

Bezbolestná mezoterapia

 

Omladenie pleti - bezbolestná mezoterapia

Krása je odjakživa nedoceniteľnou komoditou. Pre nás je krásna pokožka symbolom zdravia a vitality. Preto sme do „BEAUTY“ zahrnuli jedinečné neinvazívne tvárové ošetrenie. Ošetrenie založené na stimulácii metabolizmu a regenerácie tkanív. Frekvencie žiarenia docielia stimuláciu metabolických procesov v tkanivách, čím sa zvýši mikrocirkulácia, zvýši sa prietok krvi v ošetrovaných tkanivách a tým sa výrazne urýchlia regeneračné, spevňujúce a omladzujúce procesy.

Terapia spočíva v rádiofrekvenčnej biostimulácii, ktorá zvýši mikrocirkuláciu a prietok krvi v ošetrovanej oblasti. Tým výrazne urýchli regeneračné, spevňujúce a omladzujúce procesy a zároveň efektívne vpravuje účinné látky ako je napríklad kyselina hyalurónová do buniek pokožky. Výsledkom je dokonalosť. Celá procedúra je príjemná a bezbolestná, bez použitia ihiel.

Ideálne na liečbu:

KOREKCIA VRÁSOK – REJUVENIZÁCIA – OMLADENIE PLETI – LYMFATICKÁ DRENÁŽ – MASÁŽ – VYPNUTIE PLETI – HĹBKOVÉ SPEVNENIE POKOŽKY TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

 

 

Zbavte sa celulitídy a strií

Poznáme to všetci. Bolesť sme vďaka fyzioterapii odstránili, svaly sme vďaka cvikom posilnili, ale tie posledné centimetre nie a nie odísť. Celulitída a strie sa takisto neumúdrili a stále sú viditeľné. Aj na toto máme pre našich klientov riešenie. Taktiež neinvazívne a bez bolesti vieme s týmito neodbytnými chybičkami krásy zatočiť.

Odstránenie celulitídy a viditeľné zmiernenie strií sa nám darí pomocou najnovšej talianskej technológii. Kozmetická rázová vlna vďaka kombinácii troch technológií v jednej ošetrovacej hlavici - piezoelektrickej bezbolestnej rázovej vlny, diatermie a transdermálnej vehikulácie, má okamžitý aj dlhodobý hĺbkový efekt pri odstránení prejavov celulitídy, zmenšení objemu a spevnení a vyhladení pokožky tela.

Na čo sa môžete tešiť?

1. ROZPUSTENIE PREBYTOČNÉHO TUKU - rázová vlna zabezpečí rozpustenie prebytočného tuku

2. LYMFORDENÁŽ - diatermia podporou lymfatického systému zabezpečí lymfodrenáž - odplavenie rozpusteného tuku lymfatickým systémom

3. PODPORA PREKRVENIA - mechanická stimulácia rázovou vlnou a diatermia podporou prekrvenia zabezpečí odplavenie tuku a výživu tkaniva

4. SPEVNENIE POKOŽKY - rázová vlna a diatermia stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a tým spevnenie pokožky

 

Účinky ošetrenia ReCell:

- Tvarovanie postavy

- Odstránenie celulitídy

- Lokálna adipozita

- Spevnenie pokožky

- Tela chudnutie

 

Bezbolestná Procedúra - Kozmetická rázová vlna

Bežná rázová vlna je vždy spojená s bolesťou a nepríjemným hlukom. Naša kozmetická rázová vlna umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky bez utrpenia - úplne bez bolesti a bez hluku. Iba relaxujete a tešíte sa na svoje vysnívané krivky.

 

Ktorým oblastiam sa venujeme?

Brucho

Zmenšuje „brušné“ nedokonalosti a účinne bojuje proti ochabnutosti, vrátane veľmi závažných stavov.

Zadok

Pri všetkých problémoch so zadkom odstraňuje nedokonalosti a vedie k pevnému a pekne tvarovanému zadku.

Boky

Tónovanie, spevnenie a hlboké vyhladenie pokožky, eliminuje lokalizovaný tuk.

Vnútorné a vonkajšie stehná

Tónovanie a spevnenie pomocou špeciálnych protokolov pre vnútorné a vonkajšie stehno, ktoré bojujú proti fibróznej aj edematóznej celulitíde.

 

Cenník BEAUTY terapií nájdete TU

Naša BEAUTY terapeutka 

Galéria

Komentáre