FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Všeobecné podmienky

Vážený klient,

 

Vitajte na ceste za Vašim zdravím. Veríme, že úspech liečby je daný správnou kooperáciou klienta a terapeuta. V najbližších odsekoch by sme Vás radi oboznámili so všeobecnými podmienkami objednávania a rušenia termínov a základnými informáciami ohľadom chodu nášho zariadenia, ktoré by Vás mohli zaujímať. 

 

K našim fyzioterapeutom sa môžete objednať aj na základe vyšetrenia z iného zdravotníckeho zariadenia. Vzhľadom na iné, oveľa komplexnejšie postupy našich vyšetrujúcich odborníkov je ale lepšie prísť na vyšetrenie priamo k nám. Správy, MRI a RTG, ktoré sa týkajú Vášho problému môžete so sebou priniesť. Výsledkom nášho vyšetrenia je komplexný pohľad na Váš problém, samozrejme podrobne vysvetlený klientovi a následne stanovený postup liečby. Snažíme sa čo najviac zefektívniť priebeh liečby a preto je možné, že si klient prejde rôznymi terapeutmi na základe toho, na čo sa terapeuti špecializujú. Priebeh liečby taktiež sleduje vyšetrujúci a konzultuje Váš stav s inými odborníkmi. 

 

Na akýkoľvek termín sa môžete objednať mailom, telefonicky, cez aplikáciu FYZIO KLINIK, osobne na recepcii alebo prostredníctvom kontaktného formuláru na webovej stránke. Na terapiu je vhodné priniesť si so sebou pohodlné prezlečenie a prezuvky, ktoré slúžia len na presuny v rámci budovy kliniky. 

 

Pred budovou FYZIO KLINIK máte k dispozícii 20 parkovacích miest na stráženom parkovisku a 2 invalidné parkovacie miesta za budovou spolu s bezbariérovým vstupom do kliniky. Na parkovisko sa dostanete zazvonením na rampu, ktorá vedie pred alebo za budovu kliniky. Naša recepcia Vám ochotne otvorí rampu. 

 

Zrušenie termínu je bez sankcie možné najneskôr 8 hodín pred termínom. V opačnom prípade si účtujeme sankciu vo výške danej terapie alebo vyšetrenia. Zrušenie termínu menej ako 8 hodín cez aplikáciu nie je možné, systém Vás presmeruje na priamy hovor na recepciu.  

 

Našim klientom ponúkame možnosť rôznych zliav vo forme bonusových balíkov. Ponuku balíkov nájdete na: https://fyzioklinik.sk/clanok/bonusovy-system 

Vybraný typ balíka si môžete zakúpiť u nás na recepcii. 

 

Súčasťou našej filozofie je komplexný pohľad na problém. Veríme, že úspešná liečba nie je len o hodine strávenej u nás, ale aj o náprave rôznych činností vo Vašom živote. Naši terapeuti Vám vedia pomôcť v rôznych oblastiach, preto sa neváhajte opýtať. Či už je to Váš obľúbený šport, sedavé zamestnanie, dlhodobé sedenie za volantom, obľúbený druh relaxu alebo vysporiadanie sa s každodenným stresom. Úspech liečby ovplyvňuje množstvo faktorov. K našej práci pristupujeme s heslom „Nechceme pacienta liečiť, chceme ho vyliečiť“.

 

S priateľským pozdravom,

Váš tím FYZIO KLINIK