FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava
 • Otvárame nové poschodie
  transprint-bg
  Otvárame nové
  Novinky vo FYZIO KLINIK
  Vyšetrenie ERI | Krízové poradenstvo | Masážne kreslá | Masáže
 • Welcome
  transprint-bg
  Welcome
  Our goal is your health
  The long experience of our team and many satisfied patients are clear. We believe that you too will be in the right…
 • Captcha
    I agree with processing of my personal information for communication purposes. MORE INFORMATION

OUR SERVICES

We treat various types of diagnosis from acute cuts, backache, muscles, joints and tendons to more serious chronic diseases of the locomotive apparatus.

Fyzioterapia a rehabilitácia EN

Fyzioterapia a rehabilitácia EN

Fyzikálna terapia je liečebný systém, ktorý využíva účinky rozličných druhov vonkajšej energie na ľudský organizmus. Je to teda využívanie fyzikálnych podnetov, ktoré vyvolávajú v organizme požadované zmeny. U nás fyzikálnu terapiu využívajú fyzioterapeuti na podporu liečby, obnovenie stratených či porušených funkcii a schopností. Je to teda podporná terapia a väčšinou sa kombinuje s inými terapiami pre zvýšenie účinku liečby, v akútnych fázach liečby alebo na zrýchlenie terapie. Ponúkame našim klientom špičkovú technológiu, ktorá je veľkou raritou na Slovensku. Pracujeme s prístrojmi Enraf & Nonius, ktoré sa dajú považovať za jedny z najlepších terapeutických prístrojov na svete.

More about the service
Bolesť chrbta EN

Bolesť chrbta EN

Bolí vás chrbát v kľude, pri pohybe či v hneď po zobudení? Trápi vás bolesť chrbta pri sedení, vysunutá platnička alebo vás seklo? S týmto všetkým vám vieme pomôcť. Všeobecne známa a bohužiaľ mylná predstava zatiaľ je, že bolesť chrbta zapríčiňuje vysunutá platnička. My ale vieme, že to vo väčšine prípadov vôbec nie je tak. Skoro v 80-tich percentách za to platnička nemôže. Existuje množstvo bolestí chrbta, ktoré ale nemajú rovnaký pôvod. Preto sa bolesť chrbta nedá liečiť všeobecne. Každá bolesť musí byť špecificky a detailne vyšetrená a to je dôvod prečo kladieme na vyšetrenie taký veľký dôraz. A terapia musí byť zážitkom.

More about the service
Migrény EN

Migrény EN

Bolesť hlavy či migrénu pozná nejeden z nás. Hľadáte dlhodobo pomoc a boli ste už vyšetrení u všetkých možných odborníkov? Bolesť hlavy môže mať príčinu práve v krčnej chrbtici, v nesprávnom napätí svalov, v útlaku nervov či ciev, zlom prekrvení hlavy alebo zlej postúre. Vo veľkej miere za to môžu aj funkčné blokády stavcov, ktoré sa ľahko odstraňujú našou účinnou chiropraktickou metódou. Zverte sa do rúk našim fyzioterapeutom a zbavte sa bolesti raz a navždy.

More about the service

GROUP ACTIVITIES

Book your term for group activities already today!

WHAT IS THE FYZIO CLINIC
OF THE BEST CLINIC IN SLOVAKIA?

Rodinný
prístup

Vážime si hodnotu človeka, a preto každého klienta vnímame ako člena rodiny s ktorým máme pochopenie pre jeho zdravotné a aj každodenné starosti.

More

Kvalita
a progres

Neustále zdokonaľujeme spôsoby liečby podľa aktuálnych a overených poznatkov z fyzioterapie, aby sme našim klientom priniesli vždy tú najlepšiu kvalitu.

More

Orientácia
na klienta

FYZIO KLINIK je tvorení luďmi, ktorí sú jeho súčasťou a preto sú klienti a ich potreby pre nás prvoradé a snažíme sa im vždy vyhovieť v čo najväčšej miere.

More

Komplexná
fyzioterapia

Ľudské telo vnímame ako komplexný celok na ktoré vplýva množstvo rôznych ďalších faktorov a tomu sa snažíme prispôsobiť aj spôsoby a typy liečby.

More
6000 satisfied clients
68350 successful therapies
54 therapeutic methodologies
32 parking spaces

BLOG

WHAT IS NEWS?

REFERENCES

More

GET ACQUINTED WITH OUR GREAT TEAM

Our good team of doctors, physiotherapists and others