FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Bežecké tréningy

 

Vo FYZIO KLINIK spúšťame nový bežecký program pod vedením skúsených trénerov a  fyzioterapeutov. S nami sa naučíš behať technicky správne, vhodne sa pred behom rozcvičiť a zakončiť tréning správnym strečingom. Posilníš na sebe bežcami často zanedbávané partie, uvoľníš jednostranne zaťažované časti tela a zistíš, že beh nie je len o dvíhaní nôh a počte nabehaných kilometrov. Na našich tréningoch potrénuješ svoju silu, rýchlosť aj vytrvalosť. Naši tréneri sú dlhoroční bežci aj bývalí úspešní atletickí reprezentanti, odborníci na bežecký tréning aj bežecké vybavenie.

Naša klinika poskytuje jedinečné priestory pre indoorovú bežeckú prípravu. Disponujeme novým moderným fitness centrom s množstvom cvičebných nástrojov či rozľahlou telocvičňou. Využívame rôzne pomôcky pre zefektívnenie bežeckého tréningu aj regenerácie po behu. Výhodou pre rôznorodý tréning je bezpochyby taktiež poloha našej kliniky neďaleko hrádze a bežeckého oválu.

Okrem spomínaných služieb toho u nás pod jednou strechou nájdete ešte oveľa viac. Obrovskou pridanou hodnotou, ktorú FYZIO KLINIK bežcom ponúka, je tím našich skúsených fyzioterapeutov, ktorí sa o Vás v prípade potreby prvotriedne postarajú. Taktiež disponujeme doplnkovými službami vhodnými pre bežcov, akú sú diagnostika behu a chodidla, masážami a modernými masážnymi kreslami Chairmony, obchodom s doplnkami nielen pre bežcov, hodinami skupinových cvičení a mnohými ďalšími. 

Z ponuky našich tréningových balíčkov si vyberie každý!

Bežecké balíčky:

1. Chcem byť dobrý bežec

- 20 tréningov/200€

 

2. Chcem byť super bežec

- 30 tréningov/350€

- diagnostika behu

- masážne kreslo Chairmony 25min

 

3. Chcem byť najlepší bežec

- 50 tréningov/600€

- diagnostika behu

- masáž 25min

- terapia u ľubovoľného fyzioterapeuta

- 10% zľava na vložky, kompresné podkolienky a bandáže Bauerfeind

 

Okrem bežeckých balíčkov je taktiež možnosť prihlásiť sa len na konkrétny tréning v cene 12€/hodina.

Viac info na recepcii.

Gallery