fbpx
FYZIO TIP ZLEPŠITE VÁŠ KROK Ortopedická obuv Peter Legwood® VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Adam Hritz

Adam Hritz

JUNIOR FYZIO tím

ŠPECIALIZÁCIA
Športové zranenia, zranenia a bolesti pri silovom cvičení, bolesti a zranenia kĺbov (členok, koleno, bedro, rameno a pod.), funkčné poruchy pohybového aparátu, manuálna terapia (trigger points, mäkké techniky, mobilizácie kĺbov, športová masáž)

VZDELANIE & KURZY
HVLA manipulácie končatín/ HVLA manipulácie chrbtice / Cervikokraniálne dysfunkcie / Temporomandibulárne dysfunkcie / Suchá ihla / BSc Sport and Exercise Science – Newcastle University, Anglicko / MSc Sport and Exercise Therapy – Leeds Beckett University, Anglicko

SKÚSENOSTI
Fyzioterapia – 1 rok, Osobný tréner – 2 roky

O MNE
Adam sa venoval hokeju od svojich 6 do 17 rokov, kedy ho na rok vyradilo zranenie a operácia ramena. Tam sa prvýkrát začal zaujímať o fyzioterapiu a rehabilitáciu športových zranení. Zároveň si obľúbil silový tréning natoľko, že s hokejom skončil a naplno sa začal venovať cvičeniu. To vyústilo do súťaženia v kulturistike, ktorej sa súťažne venuje dodnes. Záujem o šport umocnil vysokoškolským štúdiom v zahraničí v bakalárskom odbore športové vedy a následným magisterským štúdiom v odbore športová fyzioterapia. Dnes je terapia, rehabilitácia a trénovanie ľudí jeho prácou a vášňou zároveň.

ZÁUJMY
Silový tréning / dobré jedlo / počúvanie podcastov / neustále napredovanie vo všetkom, čo robí

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…