fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Juraj Kaščák

Juraj Kaščák

SENIOR FYZIO tím

ŠPECIALIZÁCIA
Liečba funkčných porúch dolných končatín, pooperačná rehabilitácia, fyzioterapia pri neurologických problémoch, DNS, PNF

VZDELANIE & KURZY
Bakalárske štúdium na UCM Trnava, IFBLR Piešťany / odborné stáže na Neurologickom oddelení v Sanatoriu Klimkovice a Nemocnici Uherské Hradište / DNS A,B,C (Prof.Kolár) / Kurz PNF (Proprioceptívna neuromuskulárna facilitácia) / Diagnostika a terapia funkčných porúch hybného systému (Janíková) / Terapie a diagnostika kolenního kloubu(Fyziokurzy) / Terapie a diagnostika ramenního kloubu (Fyziokurzy) / Terapie a diagnostika hlezenního kloubu (Fyziokurzy) / SM systém A, B / Kyčel a HSS (CKP Dobrichovice) / Terapie lopatky v kontextu HSS (CKP Dobrichovice) / Palpační variace dle prof. Karla Lewita (CKP Dobrichovice) / Dg. a terapie idiopatické skoliozy (CKP Dobrichovice) / Vadné držení tela a terapie skoliozy (J.Čápová) / Terapeutické využití kinesio tejpingu (Mudr. Válka)

SKÚSENOSTI
5 rokov praxe

O MNE
Hýbem sa, teda som. Je to presvedčenie, ktoré Juraja definuje ako v osobnom, tak aj v profesnom živote. Napriek tomu jeho najväčším športovým úspechom bolo zbaviť sa averzie voči behu a prerobiť ho na pevnú súčasť jeho života. Až natoľko, že s kľudným svedomím môže križovať ulice v tričku s nápisom BEH JE LÁSKA.

„Nezáleží mi veľmi na tom, ako rýchlo, ale skôr ako dlho budem ešte behať, čo súvisí asi s mojím povolaním. Ako fyzioterapeut totiž stretávam aj pacientov, u ktorých ambície rastú rýchlejšie, než ich reálne fyzické možnosti pre športový výkon. Adaptácia, kompenzácia, regenerácia. Čarovné slovíčka, ktoré ma vedú pri práci s inými, ale aj mojím osobným vzťahom k pohybu.“

V práci sa Juraj zaujíma o liečbu funkčných porúch dolných končatín, o ich terapiu v pooperačnom období, ale s rovnakým postojom pristupuje aj k starostlivosti o klientov s neurologickými problémami.

ZÁUJMY
Beh, plávanie v bazénoch, moriach, jazerách a oceánoch, Pho bo, nealko pivo, Bún bó nam bô, Veltlínske zelené

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…