fbpx
FYZIO TIP ZLEPŠITE VÁŠ KROK Ortopedická obuv Peter Legwood® VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Juraj Kaščák

Juraj Kaščák

JUNIOR FYZIO tím

ŠPECIALIZÁCIA
Liečba funkčných porúch dolných končatín, pooperačná rehabilitácia, fyzioterapia pri neurologických problémoch, DNS, PNF

VZDELANIE & KURZY
Bakalárske štúdium na UCM Trnava, IFBLR Piešťany / odborné stáže na Neurologickom oddelení v Sanatoriu Klimkovice a Nemocnici Uherské Hradište / DNS A,B,C (Prof.Kolár) / Kurz PNF (Proprioceptívna neuromuskulárna facilitácia) / Diagnostika a terapia funkčných porúch hybného systému (Janíková) / Terapie a diagnostika kolenního kloubu(Fyziokurzy) / Terapie a diagnostika ramenního kloubu (Fyziokurzy) / Terapie a diagnostika hlezenního kloubu (Fyziokurzy) / SM systém A, B / Kyčel a HSS (CKP Dobrichovice) / Terapie lopatky v kontextu HSS (CKP Dobrichovice) / Palpační variace dle prof. Karla Lewita (CKP Dobrichovice) / Dg. a terapie idiopatické skoliozy (CKP Dobrichovice) / Vadné držení tela a terapie skoliozy (J.Čápová) / Terapeutické využití kinesio tejpingu (Mudr. Válka)

SKÚSENOSTI
5 rokov praxe

O MNE
Hýbem sa, teda som. Je to presvedčenie, ktoré Juraja definuje ako v osobnom, tak aj v profesnom živote. Napriek tomu jeho najväčším športovým úspechom bolo zbaviť sa averzie voči behu a prerobiť ho na pevnú súčasť jeho života. Až natoľko, že s kľudným svedomím môže križovať ulice v tričku s nápisom BEH JE LÁSKA.

„Nezáleží mi veľmi na tom, ako rýchlo, ale skôr ako dlho budem ešte behať, čo súvisí asi s mojím povolaním. Ako fyzioterapeut totiž stretávam aj pacientov, u ktorých ambície rastú rýchlejšie, než ich reálne fyzické možnosti pre športový výkon. Adaptácia, kompenzácia, regenerácia. Čarovné slovíčka, ktoré ma vedú pri práci s inými, ale aj mojím osobným vzťahom k pohybu.“

V práci sa Juraj zaujíma o liečbu funkčných porúch dolných končatín, o ich terapiu v pooperačnom období, ale s rovnakým postojom pristupuje aj k starostlivosti o klientov s neurologickými problémami.

ZÁUJMY
Beh, plávanie v bazénoch, moriach, jazerách a oceánoch, Pho bo, nealko pivo, Bún bó nam bô, Veltlínske zelené

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…