fbpx
NA VIANOCE ZABAĽTE ŠTEDRÝ DARČEK ZDRAVIA VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Martina Paroubková

Martina Paroubková

JUNIOR FYZIO tím

ŠPECIALIZÁCIA
Urogynekologická fyzioterapia

VZDELANIE & KURZY
Univerzita Karlova v Prahe, 1. Lekárska fakulta, odbor fyzioterapie / Metóda Ľudmily Mojžišovej A,B,C,D / Viscerálna manipulácia 1 / Fyzioterapia funkcie u tehotných žien a žien po pôrode / Myofasciálna integrácia – úvod do umenia a vedy Rolfingu / Fyzioterapia dysfunkcie panvového dna a inkontinencie / Funkčná dynamická stabilizácia v kontexte vývojovej kineziologie A,B  / Fitness instructor Basic

SKÚSENOSTI
8 rokov praxe

O MNE
Martina sa už na strednej škole zaujímala o ľudské telo a celkovo zdravý životný štýl.

Pri výbere vysokej školy nakoniec zvíťazila fyzioterapia aj vďaka tomu, že sa predtým niekoľko rokov závodne venovala veslovaniu. Potom ako prvýkrát absolvovala kurz zameraný na urogynekologickú problematiku vedela, že je to smer v ktorom by sa chcela ďalej rozvíjať a vzdelávať. Zúčastnila sa ďalších kurzov, workshopov a konferencií s touto tématikou na ktorých spoznala rôzne prístupy a pohľady v tejto oblasti. V rámci jej terapií rada tieto prístupy kombinuje dohromady. Počas svojej praxe v Prahe pôsobila v zdravotníckom zariadení so psychosomatickým prístupom, kde sa naučila pozerať na problémy pohybového aparátu komplexne.

Diaľkovo študovala aj nutričnú terapiu, ktorú predčasne ukončila v poslednom ročníku. Počas štúdia dva roky súbežne pracovala ako fyzioterapeutka a výživová poradkyňa. Potom sa rozhodla naplno venovať fyzioterapii, zostala jej však záľuba k zdravému vareniu a objavovaniu nových receptov a potravín.

ZÁUJMY
Tanec / kolieskové korčule / cestovanie / príroda

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…