fbpx
FYZIO TIP ZLEPŠITE VÁŠ KROK Ortopedická obuv Peter Legwood® VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Miroslava Patschová

Miroslava Patschová

SENIOR FYZIO tím

ŠPECIALIZÁCIA
Diagnostika, chiropraxia, viscerálna terapia, špecializovaná terapia pre ženy, vyšetrenie a terapia panvového dna, manuálna terapia, suchá ihla

VZDELANIE & KURZY
Univerzita Karlova v Prahe v odbore fyzioterapia / Ackermann Basic- Structural Osteopathy and Soft Chiropractic / Ošetrenie svaloviny panvového dna metódou L. Mojžíšovej / Viscerálna manipulácia / Bránica jej vplyv na pohybový a viscerálny systém / Kurz komplexnej terapie ramenného pletenca / Kinesiotaping / DNS koncept (A,B,C)

SKÚSENOSTI
Práca v súkromnom športovom rehabilitačnom zariadení a vo Fakultnej nemocnici Motol v Prahe pod vedením Prof. PaeDr. Pavla Koláře, PhD.

O MNE
Už od strednej školy Mirku fascinovalo ľudské telo, jeho fungovanie a prepojenie jednotlivých orgánových sústav, pohybového aparátu či psychiky. K fyzioterapii sa dostala už počas športovania. Hrávala totiž ženskú volejbalovú extraligu. Rozmanitosť fyzioterapie ju fascinuje a motivuje k ďalšiemu vzdelávaniu i kariérnemu či osobnostnému rastu. Pri liečbe problému pohybového aparátu považuje za dôležitú správnu diagnostiku a následne vhodne a individuálne zvolený terapeutický postup. Rovnako podporuje prepojenie fyzického a duševného zdravia.

ZÁUJMY
Šport, joga, cestovanie, čítanie

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…