FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Workshop Kid Of The Future - mentálne hry detí

Workshop Kid Of The Future - mentálne hry detí

Bez termínu

Má Vaše dieťa problém so sústredením? Počuje len to, čo chce? Často sa hnevá? Neverí si? Má problémy s komunikáciou? Zameriava svoju pozornosť nesprávnym smerom? Nemá odhodlanie robiť veci, ktoré sa mu nedaria? Rýchlo sa vzdáva? Má problém rozoznať rozdiel medzi virtuálnym svetom a skutočným životom? Príďte k nám na nový workshop Kid Of The Future a uvidíte, že zmeny nepotrvajú dlho.

Prihlasovanie na recepcii (+421 948 774 999, +421 948 774 888), alebo prostredníctvom aplikácie FYZIO KLINIK
apple-app-store android-app-store

€ 75.00

  • Popis
  • Podrobnosti

Popis

Máte nadané dieťa? Má Vaše dieťa problém so sústredením? Počuje len to čo chce? Často sa hnevá? Neverí si? Má problémy s komunikáciou? Zameriava svoju pozornosť nesprávnym smerom?  Nemá odhodlanie robiť veci, ktoré sa mu nedaria? Rýchlo sa vzdáva? Má problém rozoznať rozdiel medzi virtuálnym svetom a skutočným životom? Vedeli ste, že existuje funkčný program, ktorý pomáha deťom lepšie sa sústrediť, rozvíjať emocionálnu inteligenciu, komunikačné schopnosti, zvládať negatívne emócie, budovať zdravú sebadôveru postavenú na reálnych schopnostiach a danostiach dieťaťa? Máme veľa spokojných kientov, ktorých deti po zaradení do programu sa tešia sa z lepších výsledkov v škole a najmä celkovo v živote. Deti sú šťastné, vyrovnanejšie, pokojnejšie, vedia presnejšie a jasnejšie komunikovať, vyjadriť svoj názor bez hnevu a agresivity. Majú odvahu a odhodlanie robiť nové  a neznáme veci. Pripravili sme pre Vás rodičov a Vaše deti workshop Mental Games Kid Of The Future kde sa dozviete viac :-)
 
Pre koho je vhodný WS?
 
- pre deti od veku 7 rokov a viac
 
 
Čo zažijete? Čo si odnesiete?
 

- vysvetlíme si, prečo je dôležité poznať seba samého a rozvíjať naplno svoj potenciál. V čom im pomôže rozvíjanie schopnosti koncentrácie, sebadôvery pod vlastnou kontrolou, a zvládanie negatívnych emócií.  
- budeme sa hýbať nevšedným inovatívnym spôsobom prepájaním tela a mysle s použitím jednoduchých pomôcok ako sú loptičky na šnúrke, farebné loptičky, drevené kocky, farebné laná, farebné méty a pásky na oči.
- zistíte, že pohybové a rozumové schopností vieme rozvíjať aj hravou a nenásilnou formou

- na WS môžete prihlásiť dieťa do programu, ktorý bude v prípade záujmu spustený priamo v priestoroch FYZIO KLINIK v Bratislave.
 

Ako bude WS prebiehať?

V prvej časti workshopu cca 20 min, sa dozviete prečo je u detí prospešné hýbať sa, aký má pohyb a stimulujúce prostredie s jednoduchými pomôckami s ktorými pracujeme vplyv na porozumenie a aplikáciu do bežného života, ako sa priamo podieľa na rozvoji mozgu, motoriky, schopnostiach a zručnostiach dieťaťa. Dozviete sa ako sú prepojené naša fyzická a mentálna časť a ako sa navzájom ovplyvňujú. Prečo je také dôležité rozvíjať mentálne a zároveň pohybové schopnosti nielen u detí, ale u každého z nás.

V druhej časti workshopu, cca 70 min., spolu zažijeme ako prebiehajú hry, naučíme sa, ako rozhýbeme telo, zahráme sa s deťmi jednotlivé hry, ktoré budú prioritne zamerané na koncentráciu, spomalenie, sebadôveru ale aj na rozvoj zmyslov a flexibilitu.Kedy sa uskutoční workshop?


Každý prvý pondelok v mesiaci v čase od 17:30 do 19:00.

 

Kde sa uskutoční workshop?
 
Workshop bude prebiehať v priestoroch budovy FYZIO KLINIK na ulici Mlynské nivy 61/A na 1.poschodí v miestnosti skupinových cvičení/kurzov. 
 


Vašim lektorom bude:
Beáta Liptáková - Mental Games koučAká je cena podujatia?


Stanovili sme pre Vás cenu 75€ za 90 minútový workshop.

 

Dospelý, ktorý dieťa sprevádza poplatok neplatí.

 

Podrobnosti

  • každý prvý pondelok v mesiaci od 17:30 do 19:00
  • 90min
  • na prezentácii bude zabezpečený pitný režim a niečo malé pod zub
  • € 75.00
  • Pero, zápisník a chuť naučiť sa niečo nové
  • Prosíme o registráciu jedného z rodičov. V prípade, ak chcete prísť s dvomi deťmi, prosíme o sprievod a registráciu oboch rodičov.