fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO
Príprava na rodičovstvo

Príprava na rodičovstvo

Milé budúce mamičky a oteckovia,

s blížiacim sa príchodom vášho malého zázraku začína nová etapa vo vašom živote, ktorá je plná neuveriteľných a úžasných dobrodružstiev. Chcete sa na rodičovstvo pripaviť naplno a s dôverou? Sme tu pre vás s našim kurzom Príprava na rodičovstvo. Naši skúsení odborníci a lektori vás s láskou prevedú touto transformačnou fázou vášho života.

Vďaka kurzu sa naučíte všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa nestretli s nečakanými prekvapeniami a úskaliami. Budete mať istotu a sebadôveru v tom, ako sa postarať o svoje dieťa a ako zvládnuť každodenné výzvy rodičovstva.

Prihláste sa na kurz Príprava na rodičovstvo, aby ste sa mohli naplno venovať sebe, svojmu dieťaťu a životu so všetkou ľahkosťou a radosťou, ktorú táto nová kapitola prinesie.

Kto by mal navštíviť kurz?

Ak čakáte bábätko a premýšľate ako to urobiť, aby ste boli spokojní rodičia spokojného dieťaťa, tak neváhajte a prihláste sa na náš kurz Príprava na rodičovstvo. Tento kurz je jedinečný, plnohodnotný manuál a nácvik pre každého budúceho rodiča.

Existuje mnoho kurzov, náš kurz vám však ponúkne komplexné 360° spektrum informácií spolu s praktickým nácvikom.

Základné informácie

Časová dotácia kurzu: 12 hodín

Forma stretnutí: osobné skupinové stretnutia s dôrazom na individuálny prístup a nácvik

Počet účastníkov: 3 – 12 párov

Rozsah učebnej osnovy: od prenatálneho obdobia po 8/9 mesiac

Termín: 19.10. – 20.10.

19.10. 14.00:20.00

20.10. 14.00:20.00

Cena: 520€

Lektor: Mgr. Zuzana Bezáková

Organizátor: FYZIO KLINIK

Prečo sa na kurz prihlásiť?

Tak ako aj v iných oblastiach života napreduje veda, výskum a poznatky, tak napreduje aj výskum v oblasti dieťaťa, jeho potrieb, možností, vývinu. Napredujte spolu s nami. Kurz vám ponúka:

1. Odborné vedenie: Naši skúsení odborníci a lektori sú tu, aby poskytli odborné vedenie a podporu v každom kroku vášho rodičovského dobrodružstva. Ich znalosti a skúsenosti vám umožnia získať dôveru a istotu v roli rodiča.

2. Pripravenosť na príchod dieťaťa: Kurz vás pripraví na všetky aspekty starostlivosti o novorodenca, vrátane dojčenia, hygieny, spánku a vývoja dieťaťa. Budete mať vedomosti a nástroje, ktoré potrebujete na to, aby ste sa úspešne starali o svoje dieťa od prvých dní života.

3. Zvládanie výziev rodičovstva: Kurz vám pomôže identifikovať a zvládať výzvy, ktoré môžu vzniknúť počas rodičovského dobrodružstva, ako sú spánkové vzory, plač, výživa a emocionálne potreby dieťaťa.

4. Upevnenie vzťahu: Prebudovanie vzťahu medzi partnermi je dôležitou súčasťou rodičovstva. Kurz vám poskytne nástroje na komunikáciu, spoluprácu a budovanie silného partnerstva, čo prispieva k zdravému a podporujúcemu rodinnému prostrediu.

5. Zvýšenie sebadôvery: Získanie poznatkov a zručností potrebných na starostlivosť o dieťa vám pomôže zvýšiť sebadôveru ako rodičovi. Budete si istí svojimi schopnosťami a schopní čeliť výzvam rodičovstva so sebadôverou a pokojom.

Kurz Príprava na rodičovstvo vám poskytne neoceniteľné vedomosti, podporu a nástroje na to, aby ste mohli byť skvelými a spokojnými rodičmi a vychutnávali si každý moment s vašim malým človiečikom.

Tešíme sa na vás a vašu rodinu 🙂

Registrácia na kurz

Registrujte sa na kurz vyplnením kontaktného formulára a my sa vám ozveme s bližšími informáciami. V prípade, ak sa chcete registrovať na viacero kurzov, napíšte nám v poznámke o ktoré kurzy máte záujem.

"*" indicates required fields

DD dot MM dot YYYY

Na kurz sa môžete registrovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie FYZIO KLINIK, kde vám neujdú naše novinky a informácie o vzdelávaní u nás.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU A REGISTRUJTE SA

REZERVUJ - SKUPINOVÉ AKTIVITY - WORKSHOP/KURZ

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…