fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO
Rodičovské zručnosti – október

Rodičovské zručnosti – október

Pozývame všetkých rodičov detí do 3 rokov na náš špeciálny kurz Rodičovské zručnosti, ktorý vám pomôže ovládať a predchádzať chybám, ktoré by ste mohli urobiť, ak nebudete efektívne pracovať, komunikovať a rozvíjať svoje dieťa až do jeho 15. roku.

Ak sa chcete stať výnimočnými rodičmi, ktorí majú plnú dôveru vo svoje schopnosti a vedú svoje deti k úspechu a šťastiu, kurz Rodičovské zručnosti je práve pre vás. Naši skúsení odborníci vás budú sprevádzať touto cestou plnou výziev a radosťou.

Kto by mal navštíviť kurz?

Rodičia detí od 6-8 mesiacov (najlepšie do veku 3 rokov ), vítaní sú aj budúci osvojitelia, pestúni.

Základné informácie

Časová dotácia kurzu: 12 hodín

Forma stretnutí: osobné stretnutia v skupine s dôrazom na individuálny prístup a nácvik

Počet účastníkov: 3 – 12 párov

Rozsah učebnej osnovy: od 6- 8 mesiac najlepšie do 3 rokov

Termín: 19.10.-20.10.

19.10. – 9.00-13.00

20.10. – 9.00-13.00

Cena: 520€

Lektor: Mgr. Zuzana Bezáková

Organizátor: FYZIO KLINIK

Čo môžete očakávať?

  1. Získanie dôležitých znalostí: Naučíte sa základné princípy starostlivosti o dieťa, ako aj efektívne komunikačné stratégie a techniky na podporu jeho rozvoja v rôznych oblastiach.
  2. Praktické tipy a nástroje: Získate praktické nástroje a tipy, ktoré vám pomôžu efektívne riadiť denné rutiny, zvládať problémové situácie a budovať zdravý vzťah so svojím dieťaťom.
  3. Prevencia pred chybami: Kurz vám pomôže identifikovať bežné chyby a neúčinné postupy, ktoré by mohli brániť v optimálnom raste a rozvoji vášho dieťaťa. Naučíte sa, ako im predchádzať a nahradiť ich efektívnymi a podporujúcimi prístupmi.
  4. Dlhodobý úspech: Vaše nové znalosti a schopnosti nebudú mať význam iba v najbližších rokoch, ale budú vám slúžiť ako pevný základ pre dlhodobý úspech vášho dieťaťa a vášho rodinného života ako celku.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť získať dôležité vedomosti a nástroje, ktoré vám pomôžu byť najlepšími rodičmi pre vaše dieťa.

Prihláste sa ešte dnes a pripravte sa na vzrušujúcu a plnohodnotnú rodičovskú cestu! Vďaka nám zistíte, že neposlušné deti neexistujú.

Registrácia na kurz

Registrujte sa na kurz vyplnením kontaktného formulára a my sa vám ozveme s bližšími informáciami. V prípade, ak sa chcete registrovať na viacero kurzov, napíšte nám v poznámke o ktoré kurzy máte záujem.

"*" indicates required fields

DD dot MM dot YYYY

Na kurz sa môžete registrovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie FYZIO KLINIK, kde vám neujdú naše novinky a informácie o vzdelávaní u nás.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU A REGISTRUJTE SA

REZERVUJ - SKUPINOVÉ AKTIVITY - WORKSHOP/KURZ

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…