fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO

NAŠE SLUŽBY

FYZIO FITNESS

Príďte si zacvičiť ku nám do FYZIO KLINIK. Tréneri a certifikovaní inštruktori spolupracujú s našimi fyzioterapeutmi, preto vás rozhýbu tým zdravým smerom.

FYZIO TRÉNINGY

SKUPINOVÉ CVIČENIA

ŠPECIÁLNE TRÉNINGY

INDIVIDUÁLNE CVIČENIA

ŠPORTOVÉ DIAGNOSTIKY

Ako to u nás prebieha?

Vo všeobecnosti platí, že ak máme bolesť pri pohybe, navštívime fyzioterapeuta, a ak nás nič nebolí a chceme si zlepšiť fyzičku, pôjdeme k trénerovi. Čo ak sa ale títo dvaja odborníci spoja a venujú sa jednému klientovi?

Ak ste skončili váš rehabilitačný plán, odporúčame, aby ste pokračovali v cvičení. Pravidelným pohybom sa tak vyhnete zdravotným problémom v budúcnosti.

To isté platí aj pre nových klientov, ktorí si chcú k nám prísť len zdravo zacvičiť.

Naši skúsení tréneri prispôsobujú tréningy individuálnym potrebám klienta. Pri nastavení a zameraní tréningu berú do úvahy nielen zdravotný a fyzický stav klienta, ale aj ambície a ciele.

Ak máte nejaké zdravotné problémy, váš stav konzultujú s našimi fyzioterapeutmi. Hlavným cieľom je navrátenie funkčnosti vášmu telu a zlepšenie jeho výkonu tým zdravým smerom.

Viete si u nás vybrať nielen cvičenie vo FYZIO fitness s našimi trénermi, ale aj zo skupinových cvičení. Pre spestrenie tréningovej rutiny môžete vyskúšať aj špeciálne tréningy, ktoré inde možno nenájdete.

36O° starostlivosť začína cvičením vo FYZIO KLINIK.

Máte otázky? Radi vám ich zodpovieme.

-> KONTAKTUJTE NÁS
 • prev FYZIO TRÉNINGY next

  Mať svoje vlastné FYZIO FITNESS sa ukázalo nevyhnutnosťou vo fungovaní kliniky ako celku.

  Naši klienti majú častokrát špecifické problémy a potreby, ktoré vieme minimalizovať či vo väčšine prípadov úplne odstrániť tým správnym cvičením.

  Tréningy vedú naši profesionálni tréneri, ktorí dbajú na správne vykonávanie jednotlivých cvičení. To je totiž pri funkčnom tréningu to najdôležitejšie. Drep či výpad urobí každý človek, ale správne vykonaný drep/výpad je pre mnohých ľudí problémom.

  Vo FYZIO FITNESS vás naučíme cvičiť správne.

  -> VIAC INFO
 • prev SKUPINOVÉ CVIČENIA next

  Vo FYZIO KLINIK nájdete aj skupinové cvičenia, kde taktiež dbáme na správne prevedenie cvikov. Nájdete u nás cvičenia ako Zdravý chrbát a FYZIO joga.

  -> VIAC INFO
 • prev ŠPECIÁLNE TRÉNINGY next

  Vždy sa snažíme prinášať novinky, či už pri liečbe vo fyzioterapiách a rehabilitácich alebo v tréningoch. Vašu bežnú tréningovú rutinu si u nás môžete spestriť tréningami, ktoré možno inde nenájdete.

  Môžete si vybrať Stick Mobility, Nordic wallking, Animal flow či Steel Mace Flow.

  -> VIAC INFO
 • prev INDIVIDUÁLNE CVIČENIA next

  Ponúkame možnosť aj individuálnych hodín FYZIO jogy a Pilates, kde sa poriadne naučíte techniku jednotlivých cvičení s dôrazom na rešpektovanie pravidiel anatómie a fyziológie.

  -> VIAC INFO

Koľko u nás stoja FYZIO tréningy?

 • CENNÍK FYZIO TRÉNINGY
  SLUŽBA CENA
  FYZIO FITNESS
  Individuálny tréning, 5O min. 40€
  Párový tréning 55€
  SKUPINOVÉ CVIČENIA
  Zdravý chrbát, 5O min. 1O€
  Pilates, 5O min. 1O€
  FYZIO joga, 5O min. 1O€
  INDIVIDUÁLNE CVIČENIA
  FYZIO joga, 5O min. 5O€
  FYZIO joga, 75 min. 75€
  ŠPORTOVÉ DIAGNOSTIKY
  Biomechanika pohybu, 50 min. 45€
  FMS diagnostika, 50 min. 45€
 • BONUSOVÝ SYSTÉM

  Na zjednodušenie platieb a zrýchlenie vybavovania klientov po absolvovaní ich terapií sme zaviedli kreditný spôsob platenia za poskytnuté služby. Klient si na svoje meno môže kedykoľvek dobiť ľubovoľnú sumu podľa svojej potreby alebo odporúčania členov tímu FYZIO KLINIK, pričom 1 kredit = 1 €. Následne sa mu budú absolvované terapie a vyšetrenia odpočítavať z dobitého kreditu. V prípade nižšieho množstva kreditov je možné doplatiť zvyšok štandardným spôsobom (kartou alebo v hotovosti).

  Bonusový systém je platný od 1.1.2024. Zľavy sú trvalé a viazaný na klientský účet. Vrátenie kreditov v peňažnej forme nie je možné. Platnosť kreditov a bonusov je obmedzená na 2 roky od poslednej návštevy kliniky. Kredit je možné využiť len na služby, nie na tovar. Ceny pre PO sú uvedené bez DPH.

  Druhy bonusových balíkov: Mini, Standard, Premium, FYZIO VIP, FYZIO MEMBER

  Spoznajte výhody bonusových balíkov TU.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU A OBJEDNAJTE SA

NA VYŠETRENIE, TERAPIU, MASÁŽ, TRÉNING

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…