fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO

NAŠE SLUŽBY

KOMPLEXNÁ FYZIOTERAPIA

back

 • VSTUPNÉ VYŠETRENIE

  Dámy, ak pociťujete akúkoľvek odchýlku od normálnej štruktúry v oblasti panvového dna (napr. spozorujete pokles svalov panvového dna, zmeny na jazve, zmeny napätia svalov…), funkcie alebo subjektívneho vnímania svojho panvového dna, neváhajte a príďte na vyšetrenie.

  Symptómy, kvôli ktorým návštívite erudovaného fyzioterapeuta vo FYZIO KLINIK môžu byť: bolesť (menštruačná, pri pohlavnom styku, popôrodná a i.), močová inkontinencia, sexuálna dysfunkcia, prolypsy panvových orgánov, mikčné a postmikčné symptóny, funkčná sterilita, úrazy panvy a kostrče, zablokovaná kostrč.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • FYZIOTERAPIA PRE TEHOTNÉ

  Väčšina tehotných žien sa v období tehotenstva vyhýba akejkoľvej aktivite, pretože majú pocit, že dieťatku skôr uškodia. Je to len mýtus. Bábätku vôbec kontrolovaný pohyb neprekáža, a naopak nastávajúca mamička si tým tehotenstvo vie veľmi pekne spríjemniť.

  Fyzioterapiou v tehotenstve sa vyhnete bolestiam krížov, opuchnutým nohám, strate kondície či zbytočnej nadváhe.

  A v neposlednom rade sa krásne fyzicky pripravíte na pôrod.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • POPÔRODNÁ FYZIOTERAPIA

  Prvé mesiace po pôrode nemá väčšinou mamička veľa času pre seba, ale rýchle zotavenie je viac ako dôležité. Preto, buď v prípade akýchkoľvek bolestí pohybového aparátu, ale aj preventívne vám odporúčame navštíviť fyzioterapeuta.

  Zotavenie po pôrode je takmer okamžité. Svaly panvového dna nestratia svoju elasticitu a bruško nezabudne, že nejaké svaly vôbec malo. S fyzioterapiou je vhodné pokračovať aj po šestonedelí, a ak neviete kam s bábätkom, môžete si ho vziať so sebou.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • DIASTÁZA

  Brušná diastáza je rozostúpenie priameho brušného svalstva. Väzivo Linea alba, ktoré tieto svaly spája, sa oslabuje alebo sa môže natrhnúť najčastejšie v období tehotenstva.

  Vieme si ju všimnúť pri bežných denných aktivitách, ako je vstávanie z postele, zdvíhanie dieťatka z kočíka, ale aj pri cvičení ak je nesprávne.

  Rovnako môžu mať diastázu muži alebo deti.

  Diastáza môže spôsobovať ďalšie oslabenie brušného svalstva či hlbokého stabilizačného systému, chybné držanie tela alebo aj bolesti v krížovej oblasti.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • INKONTINENCIA

  Inkontinencia (neschopnosť udržať moč) je nepríjemný problém, ktorý postihuje dvakrát viac ženy ako mužov.

  Veľmi dôležité je však rozlíšiť, o aký únik moču sa jedná. Ak ide o hyperaktívny močový mechúr, ktorý sa prejavuje častým chodením na toaletu alebo nočným močením, je vhodné vyhľadať lekára. Ale ak sa jedná o únik moču pri kašli, kýchaní, smiechu, pri športe alebo zmene polohy, ide o takzvanú stresovú inkontinenciu (zvýšenie vnútrobrušného tlaku), a to priamo súvisí s oslabeným panvovým dnom.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • NEPLODNOSŤ

  Starostlivosťou o panvové dno by mali prejsť hlavne ženy, ktorým sa otehotnieť dlhšiu dobu nedarí.

  Vo všeobecnosti je známe, že ak žena nevie otehotnieť, navštívi centrum pre liečbu neplodnosti. Z našich skúseností ale vyplýva, že nie vždy túto pomoc hneď potrebuje. Vo veľkej miere je neplodnosť zapríčinená oslabením svalov panvového dna alebo funkčnými zmenami v malej panve, ktoré sa dajú ľahko napraviť.

  Ak sa nachádzate v situácii po opakovaných neúspešných pokusoch alebo sa vám len dlhšie nedarí, príďte na vyšetrenie k nám.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

   

  CENA: 65 EUR

  ČAS: 50 MIN.

 • MASÁŽ PRE TEHOTNÉ

  Zmeny prebiehajúce v tele ženy môžeme odľahčiť tehotenskou masážou. Cielenou masážou zmierňujeme napätie vo svaloch, ovplyvňujeme okysličenie mäkkých tkanív, cirkuláciu a bolestivosť.  Venujeme sa hlavne týmto oblastiam: chrbtica, hlava, kĺbny systém, chodidlá. Obľúbenou časťou je aj jemná masáž bruška ako prevencia pred vznikom strií a zlepšenie peristaltiky čriev.

  Masáž sa vykonáva najčastejšie v sede alebo na boku. Počas prvých troch mesiacov tehotenstva sa odporúča masáž absolvovať len v prípade bolestivého stavu pohybového aparátu.

  Masáž sa tehotnej žene neodporúča v prípade, že má chrípku, infekciu alebo neobvyklé bolesti.

  36O° starostlivosť o vás sa začína vyšetrením vo FYZIO KLINIK.

  CENA: 85 EUR
  ČAS: 50 MIN.

Máte otázky?
Radi by ste sa objednali?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
Google Play

App Store

Koľko u nás stojí
vyšetrenie a terapie?

 • CENNÍK ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA
  SLUŽBA CENA
  ŠPECIALIZOVANÁ TERAPIA PRE ŽENY - VYŠETRENIE PANVOVÉHO DNA, ŽENY PO PÔRODE, ŽENY V TEHOTENSTVE, TERAPIE
  Termín, 5O min. 65€
  TEHOTENSKÁ MASÁŽ
  Termín, 25 min. 55€
  Termín, 5O min. 85€
 • BONUSOVÝ SYSTÉM

  Na zjednodušenie platieb a zrýchlenie vybavovania klientov po absolvovaní ich terapií sme zaviedli kreditný spôsob platenia za poskytnuté služby. Klient si na svoje meno môže kedykoľvek dobiť ľubovoľnú sumu podľa svojej potreby alebo odporúčania členov tímu FYZIO KLINIK, pričom 1 kredit = 1 €. Následne sa mu budú absolvované terapie a vyšetrenia odpočítavať z dobitého kreditu. V prípade nižšieho množstva kreditov je možné doplatiť zvyšok štandardným spôsobom (kartou alebo v hotovosti).

  Bonusový systém je platný od 1.1.2024. Zľavy sú trvalé a viazaný na klientský účet. Vrátenie kreditov v peňažnej forme nie je možné. Platnosť kreditov a bonusov je obmedzená na 2 roky od poslednej návštevy kliniky. Kredit je možné využiť len na služby, nie na tovar. Ceny pre PO sú uvedené bez DPH.

  Druhy bonusových balíkov: Mini, Standard, Premium, FYZIO VIP, FYZIO MEMBER

  Spoznajte výhody bonusových balíkov TU.

FYZIO blog

Zaujíma vás ako funguje ľudské telo? Čo je pre neho najlepšie?Pravidelne zverejňujeme články, videá, či podcasty zo sveta fyzioterapie, zdravého životného štýlu a športu.

ČO MÁ OBSAHOVAŤ DOBRÁ TERAPIA? Apríl, 18, 2021 / Podcast / Fyzioterapia a šport

ČO MÁ OBSAHOVAŤ DOBRÁ TERAPIA?

Ako má fungovať synergia medzi klientom a fyzioterapeutom?

BOLESTI BRUCHA A HRUDNÍKA August, 04, 2019 / Vlog / Zdravie

BOLESTI BRUCHA A HRUDNÍKA

Fyzioterapia nie je len o svaloch, kĺboch či kostiach.

FYZIOTERAPIA V GYNEKOLÓGII Jún, 28, 2020 / Blog / Ženy

FYZIOTERAPIA V GYNEKOLÓGII

Starostlivosť o panvové dno.

SPINÁLNE CENTRUM KONZERVATÍVNA LIEČBA CHRBTICE

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…