fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO

O NÁS

NÁŠ PRÍBEH. FILOZOFIA. TÍM.

Ako sme vznikli a na akých pilieroch je postavená filozofia FYZIO KLINIK?

Príbeh FYZIO KLINIK

Zo začiatku boli dvaja a mali veľký sen. Založiť si vlastný biznis.

On, vyštudovaný a diplomovaný fyzioterapeut, s veľkou túžbou a prirodzeným talentom robiť fyzioterapiu inak, než len chodiť popri štúdiu a po večeroch s masážnym stolom za klientmi.

Ona, jeho priateľka, vyštudovaná masmediálna marketérka so snahou podporiť a propagovať všetko, čo je v živote správne a čo má zmysel.

Tomáš Malárik a Nina Hajdu.

-> ČÍTAŤ VIAC

Filozofia FYZIO KLINIK

Naša filozofia je postavená na šiestich dôležitých pilieroch.

 • prev KOMPLEXNÁ FYZIOTERAPIA next

  PRVÝM PILIEROM našej filozofie je robiť fyzioterapiu inak.

  Slovo „inak“ v tomto kontexte znamená komplexne.

  Fyzioterapia je komplexný odbor, ktorý  zasahuje do všetkých medicínskych odborov a dobrý fyzioterapeut by mal vedieť tieto odbory v súčinnosti s odporúčaniami lekárov navzájom prepojiť. 

  Tomáš od začiatku aplikoval túto myšlienku do vlastného spôsobu fyzioterapie. V kontexte toho vedel, že sa potrebuje a musí vzdelávať nielen vo fyzioterapii, ale rozširovať svoje vedomosti vo všetkých príbuzných odboroch, ako je napríklad ortopédia, urológia, gynekológia, urogynekológia, neurológia, podológia či rádiológia.

  V súčasnosti celý tím FYZIO KLINIK vedieme práve týmto smerom, smerom  36O° starostlivosť. Pri vyšetrení našich klientov sa nepozeráme len na jedno miesto bolesti, ale hľadáme príčinu tejto bolesti zo všetkých možných odborných uhlov.

 • prev KVALITA A PROGRES next

  DRUHÝM PILIEROM našej filozofie je robiť fyzioterapiu kvalitne a progresívne.

  Hlavnou našou zásadou je klienta vyliečiť a nie liečiť.

  Okrem investovaného času a financií do vzdelávania a rozvoja  tímu, sledujeme nové a inovatívne metódy, liečebné postupy.

  Získavame nové zariadenia a prístroje, realizujeme kurzy a popritom formujeme nový prístup ku klientom a liečbe.

 • prev RODINNÝ PRÍSTUP next

  TRETÍ PILIER našej filozofie je postavený na princípe rodinného prístupu, ktorý nesie v sebe dva rozmery.

  Znamená to, že ku každému klientovi bez ohľadu na postavenie alebo spoločenský status pristupujeme individuálne a maximálne ústretovo podľa jeho potrieb. 

  Zaujímame sa nielen o jeho zdravotný stav, ale aj o jeho životný príbeh, na základe ktorého mu pomôžeme orientovať sa v navrhovaných postupoch terapií. Prečo? Lebo niekedy si v sebe jednoducho nesieme rôzne „problémy“ už od detstva.

  Druhý rozmer rodinného prístupu sa akosi postupne sám vyvíja. Na základe preukázateľne dobrých výsledkov nás navštevujú celé rodiny, o ktoré sa komplexne staráme.  A tých rodín neustále pribúda. Máme dokonca klientov, ktorí hrdo priznávajú, že kliniku navštevuje už ich tretia generácia.

 • prev ORIENTÁCIA NA KLIENTA next

  ŠTVRTÝ PILIER je orientovaný na pacienta a jeho starostlivosť, a to v zmysle zabezpečenia všetkých potrebných vyšetrení aj mimo kliniky.

  Na základe našich dobrých referencií a výsledkov máme vybudované nadštandardné vzťahy nielen  s rôznymi špecializovanými doktormi, ale aj špecializovanými pracoviskami a laboratóriami. 

 • prev INOVÁCIE V ZDRAVOTNÍCTVE next

  Na klinike máme neustály záujem zlepšovať fyzioterapiu.

  Preto  PIATYM PILIEROM je prinášať inovácie v zdravotníctve, minimálne v našom segmente. Akonáhle sa jedná o zmysluplnú novinku, ktorá spĺňa naše požiadavky, či už je to vybavenie, kurz alebo postup v liečbe, snažíme sa ho ihneď zakomponovať do nášho portfólia a liečby pacienta.

  V prvom rade však musí prejsť našou vlastnou skúškou. Preto neexistuje na klinike  žiadna novinka, ktorú by sme nemali vyskúšanú na „vlastnej koži“. 

 • prev VZDELÁVANIE next

  ŠIESTYM PILIEROM je samotné vzdelávanie. Venujeme obrovskú investíciu času a financií do vzdelávania nášho tímu.

  Nakoľko však vidíme rozdiely v medicíne u nás a v zahraničí, rozhodli sme sa vzdelávať aj verejnosť.  Odkrývame témy, o ktorých na Slovensku možno ani nevieme, hovoríme o chybách, ktoré sa bežne robia v liečbe pacientov, vysvetľujeme nové a moderné postupy a prinášame bežnému človeku informácie zo sveta modernej a inovatívnej medicíny.

  Našim veľkým snom je rovnako vzdelávať aj iných fyzioterapeutov a tak zvyšovať kvalitu nielen u nás na klinike, ale všade tam, kde sú nášmu prístupu otvorení. Jednoducho sa snažíme posúvať fyzioterapiu na Slovensku vpred.

FYZIO KLINIK tím

FYZIO KLINIK tím tvoria fyzioterapeuti, doktori, tréneri, maséri, recepcia a manažment. Hlavnú časť vytvárajú fyzioterapeuti, ktorých podľa rokov praxe a odbornosti u nás rozdeľujeme na junior, senior a top tím. Všetci sú však top odborníci v tom, čo robia. Kryjeme Vám chrbát viac ako 1O rokov. #oneandonly

0

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

0

ÚSPEŠNÝCH TERAPIÍ

0

LIEČEBNÝCH METODÍK

0

UŽÍVATEĽOV APLIKÁCIE

0

PARKOVACÍCH MIEST

FYZIO KLINIK v médiách

Už ste nás mohli vidieť, počuť alebo čítať naše FYZIO rady v týchto médiach.

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…