fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO
FYZIO JOGA  S MIŠKOU
September 09, 2020 / Blog / Novinky
September 09, 2020 / Blog / Novinky

FYZIO JOGA S MIŠKOU

Skupinové cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov

Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú s jógou žiadne skúsenosti, ale aj pre tých, ktorí už jógu vyskúšali a nechcú ísť len po povrchu, ale cítia potrebu spoznávať jogové ásany do hĺbky.

Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne špeciálne predpoklady, potrebujete len chuť sa učiť a zdolávať zdravé výzvy.

Poctivou a pravidelnou prácou na jogových ásanach si môžete podporiť fyzické i duševné zdravie, zlepšiť držanie tela, zvýšiť flexibilitu, budovať rovnováhu a schopnosť koncentrácie.

Pre každú hodinu si vyberieme pár ásan (záklonové, predklonové, výkrutové, balančné), vysvetlíme si, ako sa do ásany dostať, ukážeme si správnu formu a necháme si dostatok času na ich opakované prepracovanie. Predstavíme si ich začiatočnícke aj pokročilejšie verzie.

Na kurze budú zohľadnené aj vaše individuálne možnosti a do správnych foriem ásan vám bude naša jógová inštruktorka Miška pomáhať buď slovnou alebo fyzickou dopomocou.

Kurz jógy pre začiatočníkov prebieha každý utorok a štvrtok o 18:00. Môžete sa prihlasovať cez našu aplikáciu alebo u ná na recepcii.

Poďme spolu nachádzať radosť z pohybu 🙂

fyzio-joga-1
fyzio-joga-2
fyzio-joga-3
fyzio-joga-4

PÁČIL SA VÁM ČLÁNOK?

ZDIEĽAJTE HO S VAŠIMI ZNÁMYMI

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…