fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO
HĽADÁME SALES MANAGERA
Jún 28, 2024

Pridaj sa k nám do FYZIO KLINIK tímu.

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho FYZIO-shopu. Ak si v predaji ako doma, si komunikatívny a si fyzio a šport „positive“, hľadáme práve teba. 🙂

Miesto práce

FYZIOKLINIK s.r.o., Plynárenská 7/C, BBC 5 – 6. poschodie, 821 09 Bratislava

Druh pracovného pomeru

trvalý pracovný pomer

40 hod./týždeň – pracovná doba 9.00-17.30

Termín nástupu

ASAP

Plat:

1100 brutto + ďalšie motivujúce obchodné odmeny budú komunikované na pohovore

Náplň práce

  • predaj zdravotníckych produktov
  • komunikácia a starostlivosť o zákazníkov
  • manažovanie skladových zásob tovaru (objednávanie tovaru, predaj klientom, príprava tovaru na doručenie na adresu zákazníka, naskladňovanie tovaru, inventúry, spolupráca s marketingovým oddelením akcie, zľavy, špeciálne ponuky)
  • odborné poradenstvo
  • správa e-shopu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • firemné benefity a istoty
  • práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
  • profesionálny pracovný tím a prostredie
  • zrozumiteľný systém odmeňovania a motivačné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak si zodpovedná, pozitívne naladená, komunikatívna a dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním, so zmyslom pre poriadok, tak si to práve ty, koho hľadáme.

Požadujeme

  • komunikatívnosť a zodpovednosť
  • práca s PC
  • vzťah k športu, trendom a fyzioterapii
  • orientáciu na zákazníka
  • skúsenosti z obchodu výhodou (nie sú podmienkou)
  • vysoké pracovné nasadenie
  • bezúhonnosť
  • samostatné myslenie a zodpovedný prístup k práci
  • prax v predaji zdravotníckych potrieb je vítaná.

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa naša pozícia zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, neváhaj a pošli nám svoj životopis na manager@fyzioklinik.sk ešte dnes.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Tešíme sa na teba 🙂

FYZIO KLINIK tím

PÁČIL SA VÁM ČLÁNOK?

ZDIEĽAJTE HO S VAŠIMI ZNÁMYMI

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…