fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO

FYZIO KLINIK TÍM

KRYJEME VÁM CHRBÁT

Zuzana Bezáková

Zuzana Bezáková

FYZIO tím, Psychosomatický terapeut

ŠPECIALIZÁCIA
Psychosomatický terapeut pre deti a dospelých, pomoc ľuďom v hraničných krízových situáciách

VZDELANIE & KURZY
Certifikát Manipulácie s novorodencom a malým dieťaťom, Certifikát rodičovských zručností, Kurzy laktačného poradenstva, Certifikát terénnej sociálnej práce

SKÚSENOSTI
Za obdobie 10-tich rokov pôsobila ako profesionálny rodič a vychovala 21 detí a počas tohto obdobia vychovala 4 deti z detského domova a 2 svoje deti.

O MNE
Mgr. Zuzana Bezáková sa venuje pomoci ľuďom v hraničných krízových situáciách už od roku 1993. Má za sebou obrovské množstvo skúseností s riešením partnerských a manželských kríz a zvyčajne s tým súvisiacich výchovných a rodičovských problémov. Pomáha ľuďom nájsť samých seba a pomáha im pochopiť, čo všetko môže brániť na ceste k spokojnosti a radosti v partnerskom vzťahu, v rodičovstve, v práci a celkovo v živote. Mgr. Zuzana Bezáková nielenže oplýva veľkou mierou empatie, ale dokáže nestranne a objektívne dopomôcť k riešeniu problémov a vzniknutých situácií. Vďaka jej psychickej odolnosti, zrelosti, láskavosti a ľudskému prístupu si dokáže nájsť cestu ku každému klientovi individuálne. Okrem komplexnej osobnostnej výbavy disponuje aj množstvom profesionálnych kompetencií. Je vyštudovaný sociálny pedagóg a sociálny pracovník a spolu s právom vyštudovala aj Filmovú a televíznu fakultu v odbore marketing a management. Je držiteľkou veľkého počtu odborných certifikátov a absolvovala viacero kurzov, ktoré sú zamerané na deti, výchovu a partnerské vzťahy. Zuzana Bezáková je tiež lektorkou PRIDE – program zameraný na prípravu na náhradné rodičovstvo a tiež ďalšie sprevádzanie dieťaťa a jeho rodiny (náhradnej i biologickej) v záujme naplnenia jeho potrieb. Aktívne sa podieľa aj na organizovaní konferencií zameraných na rodinu, rozvoj detí a výchovu, publikuje články a v neposlednom rade pripravuje zriadenie Centra riešenia rodinných konfliktov.

ZÁUJMY
Práca s ľuďmi a zmysel pre rodinu je pre Zuzku životným poslaním.

Ako si u nás môžete rezervovať termín?

Napíšte nám
RECEPCIA@FYZIOKLINIK.SK

Stiahnite si aplikáciu
FYZIO KLINIK
APP STORE
GOOGLE PLAY

Sledujte, čo sa deje u nás na klinike…

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…