fbpx
VZDELÁVANIE REGISTRUJTE SA NA KURZ VIAC INFO
VYŠETRENIE ERI
Január 01, 2022 / Blog / Zdravie
Január 01, 2022 / Blog / Zdravie

VYŠETRENIE ERI

Digitálna diagnostika ľudského organizmu.

ČO JE ERI?

Vyšetrenie prístrojom ERI je komplexná diagnostika ľudského organizmu, ktorá dokáže odhaliť široké spektrum chorôb alebo symptómov, ktoré môžu predznamenať sklon k budúcim zdravotným problémom. Včasné odhalenie symptómov je veľmi dôležité z hľadiska efektívnosti zabránenia negatívnej prognózy a vstupu ochorenia do jeho akútnej či chronickej fázy. ERI umožňuje zaviesť opatrenia, ktoré zamedzia tomuto postupu, čím dokáže značne zredukovať rozsah vyšetrení, ako aj zrýchliť priebeh celej liečby.

 

Prístroj ERI dokáže diagnostikovať a harmonizovať okrem iného aj vírusy, baktérie, plesne, imunitný systém, nervový systém, pohybový aparát, alergény, patogény, toxíny, stres, nutričné zásoby, jednotlivé sústavy orgánov ako napríklad vylučovacie, tráviace a iné a taktiež dokáže zlepšiť duševné zdravie a napomáha tak zvyšovať celkovú kvalitu života. Prístroj ERI je tiež vhodný na podporu preventívnych opatrení a ako podpora zdravého životného štýlu.

AKO PREBIEHA VYŠETRENIE?

Vyšetrenie ERI prístrojom je neinvazívne, vykonávajú ho u nás skúsení odborníci v tejto diagnostike MUDr. Pavol Nemec a PharmDr. Eva Weibl . Prebieha v príjemnom prostredí našej kliniky.  Doba trvania jednej terapie je 60 minút a podľa odporúčania a potreby korekcie zdravotného stavu klienta terapiu opakovať, čím sa zaháji potrebný harmonizačný a liečebný proces resp. sa zavedú preventívne opatrenia pri rôznych zdravotných ťažkostiach.

Vstupné vyšetrenie systémom ERI trvá 2 hodiny a stojí 180€.

Vstupné vyšetrenie systémom ERI u detí trvá 1 hodinu a stojí 100€.

Následná terapia v trvaní 60 min stojí 100€.

 

Priebeh vyšetrenia ERI:

1. krok
Pomocou ultrasenzitívnej antény, ktorú držíte počas celej terapie v dlani, prístroj za krátky čas nasníma a získa kompletnú diagnostiku Vášho zdravotného stavu.

2. krok
Následne sa naskenované dáta analyzujú a už na prvom sedení dochádza k oprave 27 najkritickejších patológií.

3. krok
Počas korekcie je priestor na konzultáciu a odporúčania pre zlepšenie prípadne podporu liečby zdravotného stavu klienta.

 

PÁČIL SA VÁM ČLÁNOK?

ZDIEĽAJTE HO S VAŠIMI ZNÁMYMI

Sledujte, čo sa deje
u nás na klinike…