FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

NOVINKA | Krízové poradenstvo

Život človeka je nevyspytateľný. Prekvapuje nás doslova každý deň a zriedkakedy vieme, čo všetko nás ešte čaká. Či už sú to pozitívne alebo negatívne udalosti, všetky v nás zanechajú určitú stopu. Táto stopa môže zotrvať chvíľku, alebo aj celý život.  Ovplyvňuje naše konanie, správanie, reakcie a dokonca aj zdravie. Odborne tomu hovoríme psychosomatika, čo v jednoduchosti znamená, ako naša myseľ ovplyvňuje naše telo.

 

Každý z nás zažil v živote aj tie pozitívne aj tie negatívne udalosti. No niekedy sú najmä tie negatívne udalosti tak veľmi intenzívne, že sa s tým naša myseľ a rovnako aj telo nevie vyrovnať. Jedná sa hlavne o veľké životné zmeny ako strata blízkeho, rozvod, rozpad rodiny, smrť, neúspech v podnikaní, problémy s deťmi či nevyriešené základné životné otázky. A ak nás takáto nepríjemnosť trápi dlhodobo, v živote sa dostaneme do akéhosi kruhu, z ktorého niet cesty von. Vtedy potrebujeme pomoc.

 

Z dlhodobého hľadiska môžu tieto nevyriešené otázky vplývať nie len na naše telesné či duševné zdravie, ale taktiež na ľudí okolo nás. Vo FYZIO KLINIK sa veľmi často stretávame s problémami našich klientov, ktoré jednoznačne vychádzajú aj z psychosomatiky. Bolesti hlavy, bolesti brucha, nevoľnosti, nepravidelný cyklus, nespavosť, neustály stres či koktanie, to všetko môžu byť následky nedostatočného psychického zdravia. A ak riešime telo a myseľ súčasne, máme polovičnú cestu k úspechu. 

 

Tieto krízové situácie v živote u nás rieši Mgr. Zuzana Bezáková, ktorá svojou empatiou, objektívnosťou a ľudskosťou dokáže naozajstné zázraky. Nedovoľme našej minulosti ovplyvniť zvyšok nášho života!

Gallery

References